Reklamı Kapat

ODE Yalıtım, TS EN 14303 Belgesi’ni Almaya Hak Kazandı!

Editör: SerMimar Tarih: 29 - Haziran - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

ODE Yalıtım, sektörde bu belgeye sahip ilk ve tek üretici firma unvanına sahip oldu. Geçen yıl Starflex Prefabrik borular için TS ISO 8142 Belgesi’ni alarak kalite standartlarını yükselten ODE Yalıtım, bu yıl da teknik yalıtım grubundaki ürünleriyle başarısını sürdürdü

Yalıtım sektöründe 25 yıldır pek çok ilke imza atan ODE Yalıtım, Kollektör Şiltesi, Klima Şiltesi ve Klima Levhası ürünleriyle TS EN 14303 Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Global marka olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ODE tarafından üretilen Kollektör Şiltesi, Klima Şiltesi ve Klima Levhası, çok aşamalı testler sonucunda TS EN 14303 Belgesi’ni alarak sektörde rakiplerini geride bıraktı.

Uluslararası standartlarda hizmet vermenin temel hedefleri olduğunu vurgulayan ODE Yalıtım A.Ş. Genel Müdürü Bülent Çolak, “ODE Yalıtım olarak, kaliteli üretim, kaliteli yönetim ve kaliteli hizmet felsefesiyle yolumuza devam ediyoruz. Bunun doğal bir sonucu olarak da aldığımız kalite belgeleriyle uluslararası arenada farkımızı kanıtlıyoruz.” şeklinde konuştu.

ODE Yalıtım A.Ş. hakkında

ODE Yalıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş., inşaat sektöründe taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere 1986 yılında kuruldu. 1990 yılında ithalatçı, 1996’da ise üretici kimliğine kavuşan ODE, 120.000 m² açık, 35.000 m² kapalı alana sahip 5 modern üretim tesisi (ODE Membran Üretim Tesisi, ODE Isıpan Üretim Tesisi, ODE R-flex Üretim Tesisi, ODE Ductflex Üretim Tesisi, ve son olarak ODE Starflex camyünü üretim tesisi), 4.000’den fazla ürün çeşidi, yaygın bayi ağı ve uzman personeli ile yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Modern üretim tesislerinde gerçekleştirdiği üretimlerle ve farklı kullanım alanları için değişik özelliklere sahip geniş bir ürün gamı ile büyük bir üretici konumda olup, yapı ve tesisat sektöründe kullanılan tüm malzemeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Modern üretim tesislerinde yaptığı kaliteli üretimlerin yanı sıra ODE, 2005 yılında hizmete giren 15.000 m² kapalı alana sahip lojistik merkeziyle de sevkıyat ve depolama konularında sektöründe lider konumdadır.

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje