1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

ODE Yalıtım, Dünya Yalıtım ve Akustik Kongresi’ne Sponsor Oldu!

ODE Yalıtım, 19-21 Eylül 2012 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen ve uluslararası arenadaki en önemli yalıtım kongrelerinden olan WIACO (World Insulation & Acoustic Congress-Dünya Yalıtım ve Akustik Kongresi)’ya sponsor oldu

Dünya Yalıtım ve Akustik Kongresi, izocam, izoder, Ode, ode bayileri, ode fiyat listesi, ode ile ilgili aramalar, ode ısıpan, ode membran, Ode Yalıtım, ode yalıtım bayileri, ode yalıtım çorlu, ode yalıtım çorlu tel, ode yalıtım fabrika, ode yalıtım fiyat listesi, ode yalıtım ile ilgili aramalar, ode yalıtım iş ilanı, ode yalıtım sahibi, ode yalıtım ürünleri, Tçmb, WIACO, World Insulation & Acoustic Congress-Dünya Yalıtım ve Akustik Kongresi

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, bu yıl 10.cusu düzenlenen ve ‘Yalıtım: Sürdürülebilir Dünyaya Katkımız’ temasının işleneceği, WIACO ’ya sponsor olan ilk ve tek Türk firması oldu.

Bu sene 20’den fazla ülkenin katıldığı kongrenin sponsorlarından olan ODE Yalıtım’ın Pazarlama Direktörü Burak Serkan Çakır “ODE Yalıtım, bir ilki gerçekleştirerek dünya sahnesinde ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Sektörün en büyük ve en prestijli kongrelerinden birine sponsor olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Burak S. Çakır, bundan sonra da çeşitli uluslararası kongreleri desteklemeyi hedeflediklerini belirtti.

Yalıtım sektöründe düzenlenen en büyük ve en önemli uluslararası kongrelerden olma özelliğini taşıyan WIACO, FESI (European Federation of Associations of Insulation Companies- Avrupa Yalıtım Firmaları Birlikleri Federasyonu), NIA (National Insulation Association – (Amerika) Ulusal Yalıtım Birliği) ve SNI (Syndicat National I’Isolation – Fransa Ulusal Yalıtım Birliği) tarafından 4 senede bir düzenleniyor. Ev sahipliği yapan kuruluşa göre Avrupa veya Amerika’da gerçekleştirilen kongrenin 2012 yılındaki adresi SNI’nin ev sahipliği ile Paris olarak belirlendi.

Bu yıl onuncusu düzenlenen ve ana teması ‘Yalıtım: Sürdürülebilir Dünyaya Katkımız’ olarak belirlenen WIACO Kongresi sponsorlarını, iş hacmi, güvenilirlik ve bilinirlik gibi kriterleri göz önünde bulundurarak seçiyor. Kongrede endüstriyel ve teknik dönüşüm, ekonomik ve çevresel durumlar, akustik ve enerji verimliliği gibi pek çok sektörel konu başlığı 3 gün boyunca tartışıldı.

ODE Yalıtım A.Ş. hakkında
ODE Yalıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş., inşaat sektöründe taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere 1986 yılında kuruldu. 1990 yılında ithalatçı, 1996’da ise üretici kimliğine kavuşan ODE, 120.000 m² açık, 35.000 m² kapalı alana sahip 4 modern üretim tesisi (ODE R-flex Üretim Tesisi, ODE Isıpan Üretim Tesisi, ODE Ductflex Üretim Tesisi, ODE Membran Üretim Tesisi ve son olarak ODE Starflex camyünü üretim tesisi), 4.000’den fazla ürün çeşidi, yaygın bayi ağı ve uzman personeli ile yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Modern üretim tesislerinde gerçekleştirdiği üretimlerle ve farklı kullanım alanları için değişik özelliklere sahip geniş bir ürün gamı ile büyük bir üretici konumda olup, yapı ve tesisat sektöründe kullanılan tüm malzemeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Modern üretim tesislerinde yaptığı kaliteli üretimlerin yanı sıra ODE, 2005 yılında hizmete giren 15.000 m² kapalı alana sahip lojistik merkeziyle de sevkıyat ve depolama konularında sektöründe lider konumdadır.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Binalara Su Yalıtımı Zorunluluğu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeni binalara su yalıtımı zorunluluğu getiriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ısı …