1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

MESA’nın Patronu Erhan Boysanoğlu, Yılın Girişimcisi!

MESA’ya bir ödül de ODTÜ’den geldi. ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’nun düzenlediği 1. Genç Girişimcilik Ödülleri’nde MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “İnşaat Sektöründe Yılın Girişimcisi” seçildi

Geride bıraktığı 42 yılda, yüzlerce projeyi tamamlayıp, sektörde yüksek standartlar belirleyerek bir referans noktası oluşturan MESA, başarılarının getirdiği ulusal ve uluslararası çok sayıdaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Türk inşaat sektörünün yanı sıra geliştirdiği tünel kalıp teknolojileri ile dünya yapı pazarının da gelişimine katkıda bulunan MESA Mesken A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen 1. Genç Girişimcilik Ödülleri’nde “İnşaat Sektöründe Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü.

Boysanoğlu, “Girişimciliğin önemini vurgulamak ve öğrenciler ile başarılı girişimcileri buluşturmak” amacıyla ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle, ödülünü aldı. Nafi Güral’ın “Yaşam Boyu Başarı Ödülü”, Davut Doğan’ın “Yılın Girişimcisi”, Gamze Cizreli’nin “Yılın Kadın Girişimcisi” ve Prof. Dr. Erhan Erkut’un “Onur Ödülü”ne layık görüldüğü törende, 19 farklı sektörde yılın en başarılı girişimcilerine, ödülleri verildi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Ayda Bin 556 Lira Taksitle Lüks Konut Kampanyası!

Konutta başlatılan seferberlik tam gaz sürüyor. Ayda 1.556 lira taksitle lüks konut sahibi olma fırsatı …