1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TOKİ, Pelikan Sitesinde Yeni Ödeme Seçenekleri!

TOKİ Emlak Konut G.Y.O tarafından İzmir’in en gözde semti olan Mavişehir’de kurulmuş olan Emlak konut Pelikan sitesi 98.000 m2 üzerine inşa edilmiş olup toplam 536 konuttan oluşan bir projedir.

toki-pelikan-sitesinde-yeni-odeme-secenekleri

Mükemmel mimari bir konsept örneği

Standart daire kalıplarının dışına çıkarak, kullanıcılarına her yaşam tarzına uygun seçenekler ve mekanlar sunan Pelikan Sitesi’de, 1+1 stüdyo tipi konutlardan 2+1 teraslı konutlara, 3+1 aile tipi konutlardan 4+1 galerili dubleks konut tiplerine kadar her türlü mimari çözümü bulunuyor. Her dairede bulunan 2 adet klima ve taşınmaya hazır ankastreli mutfak ile mükemmel mimari konsepte sahip Pelikan Sitesi’nde İzmirliler için yepyeni bir yaşam sunuluyor,

Spor ve sosyal yaşam merkezleri,

Basketbol, futbol, voleybol ve tenis sahaları,

Açık yüzme havuzları,

Otoparklar,

24 saat güvenlik,

Peyzaj ve çevre düzenlemeleri ile her türlü sosyal aktivitenin bulunduğu bir tesisdir.

Son 36 dairenin kaldığı sitede 2+1 ‘ler 298 bin TL, 3+1′ ler ise 365 bin TL den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Herkese uygun ödeme seçenekleri

TÜFE’li ödeme seçeneği: %5 peşinat ödemesi sonrası kalan tutar 150 aya kadar seçeneklerle vadelendiriliyor. %10 peşinat ödendiğinde 180 aya kadar vadelendiriliyor.

Sabit faizli ödeme seçeneği: % 10 peşinat ödenerek kalan tutar ise, 120 aya kadar 0.40 faiz oranı, 150 aya kadar 0.45 faiz oranı, 180 aya kadar ise 0.50 sabit faiz oranı ile taksit yapılıyor.

Faizsiz satış seçeneği: % 5 peşinat ödendikten 1 yıl sonra % 10 peşinat verilerek 2. peşinat ödeniyor. Kalan tutar ise 72 aya kadar sıfır faizle taksitlendiriliyor.

Bilgi için: 0232 324 40 16
www.emlakgyo.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Kiralık Ev Kalmadı

İzmir’deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 …