1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Konut Sektörünün Gözdeleri 1+1 Daireler!

Adana’da konut sektöründe ‘1+1′ olarak tabir edilen yapılara ilgi atarken, sektörün öncü firmaları tarafından yıldızlı otel konforuna dönüştürülen söz konusu konutlar da cazibesini arttırıyor.

1+1 evler, emlak, Emlak Haberleri, Erciyes İnşaat, konut sektörü, konut sektörünün tercihi

Sektördeki değişim rüzgârı, çoğunlukla çok odalı ve geniş balkonlu konut alışkanlığı ile öne çıkan Adana’da da kendini hissettiriyor. Kent genelinde farklı noktalarda inşa edilen yeni nesil yapılar, sektördeki rekabeti de ortaya koyuyor.

Erciyes İnşaat, geleneksel aile yapısından ‘çekirdek aileye geçiş ile birlikte rağbet gören ‘1+1’lik konutların da öncülüğünü yapıyor. Bu konutlara talebin artmasıyla yıldızlı otel konforunda kurduğu sitelere 1+1’leri de dahil eden Erciyes İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı FerhatBeluk, çoğunlukla çok odalı ve geniş balkonlu konut alışkanlığı ile bilinen Adana’da, modern projelerle 1+1’i sevdirdiklerini anlattı.

FerhatBeluk, firma olarak her yıl ortalama yüzde 40 büyüdüklerini belirterek, ‘’Türkiye’de ekonominin iyi gitmesi, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörüne doping etkisi yapıyor.” dedi.

Beluk, “Büyüme hızının bu şekilde devam etmesi halinde yaşanacak olası bir ekonomik krize rağmen yine de üretimde bir duraklama sürecine gireceğimizi düşünmüyorum. Zaten biz, kriz zamanlarında daha fazla büyüyen bir eğilim gösteriyoruz. Maddi anlamda bir takım kayıp ve zararlarımız oluyor, ancak büyüme de daha fazla yol alıyoruz” dedi.

Kaynak: CİHAN

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Kiralık Ev Kalmadı

İzmir’deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 …