Reklamı Kapat

Dünyanın İlk Ekspres Mutfak Mağazası İstanbul’da Açıldı!

Editör: SerMimar Tarih: 11 - Eylül - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Alman markası Nolte, 2012 yenilikleri arasında yer alan Express Mutfak tasarımları için dünyadaki ve Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul Kalamış’ta açtı.

arçelik mutfak, ekspress mutfak mağazası, ekspress mutfak mağazası nolte, express mutfak, ikea, istikbal mutfak, kelebek mobilya, Koçtaş, lineadecor mutfak, mutfak aksesuarları, mutfak dekorasyon, mutfak dekorasyon ile ilgili aramalar, mutfak dekorasyon oyunları, mutfak dolapları modelleri, mutfak gereçleri, nolte, nolte dekorasyon mağazası, nolte mobilya, nolte mutfak etiler, nolte mutfak fiyatları, nolte mutfak ile ilgili aramalar, nolte mutfak türkiye, nolte mutfak ve mobilya, nolte mutfak ve mobilya san. ve tic. ltd. şti

Mutfak ve yatak odası tasarımlarıyla evlere ayrıcalık ve kalite sunan Alman markası Nolte, 2012 yenilikleri arasında yer alan Express Mutfak tasarımları için dünyadaki ve Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul Kalamış’ta açtı.

Mağazanın açılışı dolayısıyla gerçekleşen törene, T.C. Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış da katıldı. Kalamış Nolte Home Studio mağazası; markanın 2012 yılı yeniliklerinin başında gelen Express Mutfak tasarımlarının satışının ve tanıtımının yapılacağı dünyadaki ve Türkiye’deki ilk mağaza olma özelliğini taşıyor. Genel olarak toplu satışlar için tasarlanan ve üretilen Express Mutfakların en önemli özelliği, taşıdığı Alman Nolte kalitesini çok daha ekonomik fiyatlarla sunuyor olması. Marka böylece inşaat firmalarının hayata geçirecekleri seçkin rezidans projelerine değer katmayı, aynı zamanda üstün kalite ve uygun fiyat ayrıcalığı oluşturmayı hedefliyor.

aksiyon.com.tr

Aranan Kelimeler:

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje