1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Koçtaş’tan Babalar Günü’ne Özel Hediyeler

Koçtaş, Babalar Günü’nde, babasının hobisine uygun hediye vermek isteyenler için farklı kategorilerde ürünler sunuyor

Koçtaş, Babalar Günü’nde uygun hediye almak isteyenler için pek çok hediyenin yanında sunduğu testle ile de müşterilerine yardımcı oluyor.

Koçtaş’tan yapılan açıklamaya göre, Koçtaş, Babalar Günü’ne özel derlediği ürünler ile hediye arayışına son veriyor. Akıllı cihazlardan kamp ürünlerine, elektrikli el aletlerinden hobi ürünlerine, barbekülerden bahçe ürünlerine kadar birçok kategoride hediye önerisi paylaşan Koçtaş, babalara olan sevgiyi bu özel günde anlatmanın yüzlerce yolunu sunuyor.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Bosch darbesiz matkap 489,90 TL’lik, Fantom Mangalcı araç tipi süpürge 199,90 TL’lik, Mac Allister elektrikli çim biçme makinesi 549,90 TL’lik, Pavillo Cooldome iki kişilik çadır 169,90 TL’lik, Villa mangal 299,90 TL’lik fiyatıyla Koçtaş’ta Babalar Günü’nde hediye almak isteyenlere sunuluyor.

Açıklamaya göre ayrıca hediye alırken karar vermekte zorlananlar ise Koçtaş Yaşayan Evler Blog’da yer alan testi çözerek babaları için en ideal hediye alternatiflerine ulaşabiliyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dekor Banyo Aksesuarları Geleceğe Güvenle Bakıyor!

Banyo aksesuar sektöründe güvenilir ve saygın firmalar arasında yer alan Dekor Banyo Aksesuarları, kusursuz müşteri …