1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

10 Bin Kişi Nolte Mutfak Kullanıyor!

Nolte Express 3 yılda 10 bin kişinin mutfağına girdi. Türkiye’deki ilk mağazasını 2009 yılında açtı…

nolte, nolte epress mutfak, nolte express, Nolte Mutfak

Türkiye’de Nolte Express markalarıyla özelikle konut projelerinde tercih edilir hale geldi. 2009 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını açan Nolte Express 10 bin evin mutfağına girdi.

Proje aşamasından itibaren danışmanlık hizmetine başladıklarını belirten Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel, teslimattan sonra müşterilere ilk günkü servisi sunarak hataya en aza indirdiklerini söyledi.

Bugün ev sahibi olan yaklaşık 10 bin kişi Nolte Mutfağı kullanıyor. Nolte Express dünya çapında kabul gören FSC ve PEFC sertifikalarına sahip. Şuanda 11 mağazası olan Nolte Antayla ve Ataşehir’de mağaza açacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418