1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TOKİ’den 25 Gün İçin İndirim Kampanyası

TOKİ, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyası başlatıyor.Kampanyası için başvurular 22 Nisan-17 Mayıs arasında yapılacak.

tokiden-25-gun-icin-indirim-kampanyasi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ ), borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen talep üzerine indirim kampanyası düzenledi.

İdare, indirim kampanyasında, hak sahiplerine peşin ve üç ay vadeli olmak üzere iki ödeme alternatifi sunuyor. Buna göre, borç bakiyesini peşin ödeyecekler yüzde 20, üç ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlanacak.

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek.

İndirim kampanyası için başvurular 22 Nisan-17 Mayıs arasında yapılacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Kiralık Ev Kalmadı

İzmir’deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 …