1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Karaca Home 20 Mağaza Açacak!

Porselen sektöründe Türkiye’nin köklü firmalarından Karaca, ev tekstili sektörüne adım attı…

karaca home, karaca home almanya, karaca home bahadır örsoğlu, karaca home ev tekstili, karaca home tekstil

60 milyon TL yatırımla hayata geçen Karaca Home’un Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu, bir yıl içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Almanya’ya mağaza açacak
Örsoğlu,şu bilgileri verdi:

“Karaca Home’u çok kısa bir sürede hayata geçirdik. Ev tekstili konusundaki deneyimimizle hızlı hareket ettik ve birbirinden şık tasarımları tüketicilerin beğenisine sunduk. Hedefimiz, 6 ay sonra Türkiye’de en iyi tekstil markası olmak. 5 yıl içinde de dünyada en iyi 5 tekstil markası arasında yer almak istiyoruz. Ürünlerimizin kalitesine ve dizaynlarına güveniyoruz. Bu yüzden ihracata da önem vereceğiz. Yakın zamanda Almanya’da mağazamız açılacak. Yakın coğrafyamızdaki ülkelere ihracat yapacağız.”

Milliyet

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418