1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Karaca Home ile Doğallığın Pozitif Enerjisi Evlere Taşınıyor!

Porselen sektöründe Türkiye’nin köklü firmalarından Karaca, Karaca Home ile ev tekstili sektörüne adım attı

karaca home, Karaca Home iletişim, Karaca Home koleksiyon, Karaca Home ürünleri

60 milyon TL yatırımla hayata geçen Karaca Home, tüm ürünlerinde estetik, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyor. Birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, komplettler, battaniyeler, havlu ve bornozlar Karaca Home ürün gamı içerisinde yer alıyor.

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, Karaca Home markasıyla ev tekstili sektörüne girdi, ürünlerini satışa sundu.

Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid-Örgü Battaniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 1500’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor. Özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçları cevaplayan ürünler, doğallığın pozitif enerjisini evlere taşıyor. Banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına güzellik katan ürünler, yalın bir ambiyans yaratıyor. İnce bir zevki yansıtan ürünler, nevresim takımları, yatak örtüleri, komplettler, battaniyeler, havlu ve bornozlardan oluşuyor.

Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. Karaca Home’un ürünleri, şu anda Türkiye genelindeki yaklaşık 40 AVM’de satışa sunuluyor. Karaca Home, bir yıl içerisinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418