1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Masko Çocuklara Uygun Tasarımlar Sunuyor!

MASKO, çocuklar için renkli ve rahat; gençler için ise çok amaçlı kullanıma uygun modern tasarımlarla görücüye çıkıyor.

masko, masko mağazaları, Masko mobilyaları, masko ürünleri

Son trendleri yansıtan renk, model ve çizgilere sahip yüzlerce ürün grubu ve birbirinden şık dekorasyon alternatifleriyle dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO, okula başlayacak öğrencileri unutmuyor. Ders çalışmayı keyifli hale getiren çalışma masalarına yeni renkler katıp yeniden yorumlayan MASKO, öğrencilere birbirinden kullanışlı ve modern seçenekler sunuyor.

Özel olarak tasarlanan birbirinden renkli, sıcak, şık, modern, kullanışlı çalışma masaları kitaplık bölümü ile bir mini kütüphane görevi görürken, geniş çalışma alanıyla da öğrencilere ferah ve kullanışlı bir çalışma alanı oluşturuyor.

Çocuğunuzun mutlaka bir çalışma masası olsun
Çocuklar için çalışma masasına sahip olmak başarıyı tetiklerken, aynı zamanda kendilerine uygun ölçüde çalışma masalarında düzenli bir çalışma programını yürütebiliyorlar. Kendi ölçülerinde ve daha ufak çalışma masalarını seçen çocuklar, masada daha rahat oturup hareket ediyor ve bu da ödevlerini yaparken onlara kolaylık sağlıyor. Kendine ait çalışma masası olan çocuklar hem ödevlerini yaparken konsantre olabilecekleri bir çalışma alanına sahip olurken, hem de kendilerini daha bir yetişkin gibi hissediyorlar.

İyi bir çalışma masası nasıl seçilir?
Bir çalışma masası birçok amaç için kullanılabileceğinden, öncelikle çalışma masasında ne gibi özellikler arandığının belirlenmesi gerekiyor. Çocuklar çalışma masasını sadece ev ödevlerini yaparken kullanabileceği gibi, bilgisayarını kullanabileceği bir alan olarak da değerlendirebilir. Gençler için ise hem bir mini kütüphane işlevi gören, derslerini ve projelerini yaptıkları bir çalışma ortamı; aynı zamanda bilgisayarlarını kullandıkları çok amaçlı bir çalışma masası olabilir.

Çalışma masasında geçirilen vakit arttıkça ve çok amaçlı kullanımda ahşap çalışma masaları ilk tercih oluyor. Özellikle çocuklar için okul hayatı boyunca kullanabilecekleri, sağlam malzemelerle yapılmış kullanışlı çalışma masaların tercih edilmesi öneriliyor.

Türkiye’nin en geniş mobilya alternatiflerini bir arada sunan MASKO, her bütçeye uygun çalışma masası alternatifleri ve 500’den fazla markasıyla öğrencileri İkitelli’ye bekliyor.

Mobilya seçeneklerinde A’dan Z’ye her aradığınızı bulabileceğiniz tek adres olan MASKO Mobilya Kenti’ndeki çalışma masası ve mobilya ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiye www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418