1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İl Özel İdaresi Sağlık Binalarını Onaracak!

İstanbul İl Özel İdaresi, bir takım eğitim ve sağlık yapılarının onarılması ve yenilenmesi için ihaleler düzenledi.

il-ozel-idaresi-saglik-binalarini-onaracak

Türkiye Cumhuriyeti İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB), İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında bir takım eğitim ve sağlık yapılarının onarılması ve yenilenmesi için ihaleler düzenledi.

İSMEP’ten yapılan açıklamalara göre İstanbul İl Özel İdaresi Kadıköy’e Koşuyolu Simülasyon Merkezi (Sanal Hastane) ve Zeytinburnu’na idari bina yaptıracak. İl Özel İdaresi ayrıca Bağcılar, Büyükçekmece, Çatalca, Kağıthane, Sultangazi, Maltepe, Pendik,Tuzla, Ataşehir, Çekmeköy, Beykoz ve Ümraniye’de olmak üzere çeşitli sağlık kurumlarının güçlendirme ve onarımını da ihale edecek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Bakanlıktan Vatan Gazetesi’ne Yalanlama!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, dün Vatan Gazetesi’nde ”Milli Parklar imara açılıyor” başlığı ile yayınlanan …