1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Her Daireye Farklı Tasarım Yapıyor!

Musa Çiçek İnşaat’ın projelendirdiği 232 Flora Gaziemir, gelecek ay lansmana çıkıyor. Projenin en büyük özelliği her dairedeki farklı tasarımı

her-daireye-farkli-tasarim-yapiyor

İzmir’in Gaziemir ilçesi Irmak Mahellesi’nde Musa Çiçek İnşaat tarafından projelendirilen ‘232 Flora Gaziemir’, farklı alternatifleri ve sosyal donatı alanlarıyla kente yeni bir yaşam tarzı kazandıracak. 96 dairelik bir planlamayla 7 bin 331 metrekarelik alana inşa edilecek olan proje, villa tipi, çatı katı, 2 farklı tip 3+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle farklı kesimlere hitap edecek. Musa Çiçek İnşaat Genel Yönetim Kurulu Üyesi Habip Uz, önümüzdeki ay lansmana çıkması planlanan 232 Flora Gaziemir’in en büyük özelliğinin her dairede farklı tasarımlar kullanılması olduğunu söyledi.

Bugüne kadar Gaziemir’de yapılmamış olanı yapma mantığıyla hareket ettiklerini belirten Uz, “Müşterisini ve bölgeyi çok iyi tanıyan satış müdürümüz Salih Doğu’nun girişimleriyle dijital ortamda müşterilerimize neler talep ettiklerini sorduk. Yaptığımız çalışmada projeye göre müşteri arama devrinin bittiğini gördük. Biz de müşteriye göre proje yaratmaya karar verdik” dedi. Projede 11 villa, 10 çatı katı, 15 tane büyük tipte 3+1, 39 tane küçük tipte 3+1, 21 tane 2+1 olduğunu söyleyen Uz, “İnşaat sektöründe belirli standartları artık bütün müteahhitler yapıyor. Bu yüzden farklı olmak gerekiyor” diye konuştu.

GELİŞEN BÖLGE GAZİEMİR

Musa Çiçek İnşaat Genel Müdürü M. Akif Küçük ise, “Irmak mahallesi Gaziemir’in gelişime açık bir bölgesi. Havalimanına, alışveriş merkezlerine, belediyeye, fuar alanına, okul ve hastanelere çok yakın. Bu bölgenin önümüzdeki 5 yıl içinde tamamen dolması mümkün. Musa Çiçek İnşaat olarak inşaatın terzisiyiz”dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418