1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Forum Çanakkale, Kapılarını Eylül 2014’de Açılıyor!

95 milyon euroluk yatırım değeriyle Çanakkale’nin en büyük yatırımlarından biri olarak hayata geçecek olan Forum Çanakkale, yaşam ve eğlence merkezi özelliği ile kentin en gözde buluşma merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor

Forum Çanakkale, Forum Çanakkale nerede, Multi Development, multi development türkiye, forum çanakkale ile ilgili aramalar, forum çanakkale avm, çanakkale projeleri, çanakkale migros, çanakkale forum alışveriş merkezi, çanakkale 18 mart üniversitesi forum, forum kayseri, çanakkale avm, çanakkale multi turkmall,İstanbul, İzmir, Mersin, Denizli, Trabzon, Aydın, Ankara, Kapadokya ,Kayseri, Multi Corporation

Multi Development Türkiye, yaklaşık 1500 kişiye iş imkanı sağlayacak olan Forum Çanakkale’de ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yüzde 70’ini Çanakkaleliler ile oluşturacağı bir marka karmasına ağırlık vererek, yerel girişimcilerin büyümesine destek olmayı hedefliyor.

Kent mimarisine uyumlu 2 katlı tasarlanan Forum Çanakkale, 30 bin m2 kiralanabilir alanda, 100 mağaza, süpermarket, yapı market, kafe ve restoranlar, sinema ve otopark gibi eğlence ve alışverişe yönelik pek çok ihtiyacı tek çatı altında toplayacak.

İstanbul, İzmir, Mersin, Denizli, Trabzon, Aydın, Ankara, Kapadokya ve Kayseri illerinde yer alan 10 Forum Alışveriş Merkezini çatısı altında bulunduran ve 6 yeni proje geliştirmekte olan Multi Development Türkiye, Forum Çanakkale projesini Eylül 2014’de açmaya hazırlanıyor.

Hollanda merkezli Multi Corporation’ın % 100 iştiraki olan Multi Development Türkiye’nin CEO’su Hulusi Belgü, Çanakkale’de basına, yerel işletmelere, yatırımcılara yönelik yapılan toplantıda, önemli bir tarihi geçmişe sahip olan Çanakkale’nin ülkenin gelişime açık ve kendi ekonomisini üretebilen değerli şehirlerinden biri olduğunu ve Multi Development Türkiye olarak bu özel kente Forum Çanakkale ile katkı sağlayacak olmaktan dolayı duydukları heyecanı dile getirdi. Belgü, “Forum Alışveriş merkezlerinin en önemli özelliği, gittiği kentle bütünleşmesi. Her Forum Alışveriş Merkezi, bulunduğu kentin ekonomik, kültürel ve sosyal yaşamının bir parçası oluyor. Forum çatısı altında yerli ve yabancı markaları bir araya getirerek, yerel markaların büyümesine olanak tanıyor. Forum Alışveriş Merkezleri aslında bir güç birliği, yerel ile yaptığımız bir ekonomik büyüme işbirliğidir” dedi.

Amacımız bu önemli kente değer katmak
Multi’nin Avrupa ve Türkiye’de sektör lideri ve en büyük alışveriş merkezi geliştiricisi olduğuna dikkat çeken Hulusi Belgü, “Multi’nin bu büyüklüğünün nedeni, birlikte kazanma, büyüme stratejisidir. Multi Development Türkiye olarak biz de burada aynı stratejiyi devam ettiriyoruz. Amacımız gittiğimiz her yerde yerel halkla ve yerel girişimciyle el ele büyümek. Biz bu projeyi Çanakkale ve Çanakkaleli için hayata geçiriyoruz. Forum Çanakkale’de ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yüzde 70’ini Çanakkaleliler ile oluşturacağımız bir marka karmasına ağırlık vererek, yerel girişimcilerin büyümesine destek olmak hedefindeyiz. Forum Çanakkale geniş marka karması ve modern yüzü ile bölge ekonomisine ivme kazandıracak, kente değer katacak ve dahası şehir turizmine katkı sağlayacak bir proje” açıklamasında bulundu.

Çanakkale 95 milyon euro yatırımla kapıları açacak, yaklaşık 1500 kişiye iş imkanı sağlayacak
Multi Development Türkiye’nin Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Elazığ ve Çorum şehirlerinin de aralarında bulunduğu önümüzdeki yatırım dönemi projeleri içinde yer alan Forum Çanakkale’nin, kapılarını hedeflenen tarihte açmak için çalışmaların hızla sürdürüldüğünü kaydeden Hulusi Belgü, “95 milyon euro yatırım ile hayata geçireceğimiz Forum Çanakkale, yaklaşık 1.500 kişilik istihdam yaratırken, yan birimlerle kentin ekonomisinde önemli bir ivme yaratmayı hedefliyor” dedi.

Çanakkale’nin önemli yatırımlarından biri olacak
Diğer Forum Alışveriş Merkezlerinde olduğu gibi kent dokusuna uyumlu mimari detaylarla zenginleştirilen Forum Çanakkale, aynı zamanda alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olarak bölgedeki önemli yatırımlardan biri olacak. Forum Çanakkale, ulusal ve uluslararası en beğenilen markaların yer alacağı alışveriş alanları, supermarketi, yapı marketi, teknoloji mağazaları, yeme-içme noktaları ile Çanakkale’nin önemli buluşma noktalarından biri haline gelecek.

Kolay ulaşılabilir, mükemmel konum
Mükemmel konumu ile kolay ulaşılabilirlilik sağlayan Forum Çanakkale, ziyaretçilerine 2 katta, 30 bin m2 kiralanabilir alanda, 100 mağazası ile hizmet verecek. Kentin en hızlı gelişen bölgesinde konumlanan ve marina projesi ile komşu olacak Forum Çanakkale, bölge turizmine de önemli katkılar sağlayacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

BDDK’dan Bankalara Yeni Tebliğ

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) hazırladığı düzenleme yürürlüğe girdikten sonra uzaktan kimlik tespiti mümkün …