1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

300 Konutluk Boztepe Towers, 2015’te Bitecek!

Seyahat acentesi olarak kurulan Papillon Tur, daha sonra faaliyet alanlarına araç kiralama, turizm, mühendislik, mimarlık ve müşavirlik hizmetlerini dahil etti. Şu anda Boztepe Tovvers projesi üzerinde çalışan firma, bu projeyle bütün gelir gruplarına hitap etmeyi planlıyor.

boztepe emlak, boztepe rezidans, boztepe towers, Boztepe Towers ile ilgili aramalar, boztepe towers projesi, boztepe towers trabzon, emlak, konut, papillon tour, papillon tur, papillon tur ankara, papillon tur boztepe towers, Papillon Tur ile ilgili aramalar, papillon tur trabzon, papillon turizm, proje, towers, trabzon konut projeleri

Papillon Turun A grubu seyahat acentesi olarak yabancı yatırımcılar tarafından Trabzon’da kurulduğunu, zaman içinde şirketi yabancılardan satın alarak Trabzon’a kazandırdıklarım söyleyen Papillon Tur Yönetim Kurulu Başkanı Derya Öksüzoğlu, şirketin alınmasından sonra araç kiralama ve turizm alanlarında faaliyet göstermeye başladıklarını dile getirdi. Öksüzoğlu, Papillon Tur’a 2010 yılında mühendislik, mimarlık ve müşavirlik hizmetlerini de dahil ettiklerini belirtti. Samsun dahil Doğu Karadeniz Bölgesinin en büyük projesi olan ” 1001 Pırlanta Vadisi”nin çizimi ve mimari ta-sarımından sonra mimarisi kendilerine ait olan yap-sat konut projesi “Boztepe Towers” üzerinde çalıştıkları bilgisini veren Öksüzoğlu, “Boztepe Towers; beş blok, üç villa ve bir sosyal donatı alanından oluşuyor. Toplamda 300 konuta sahip proje 32 milyon TL’ye mal oldu. Projeyi 2015 yılında bitirmeyi planlıyoruz” dedi. Bu projeyle her kesimden insana ve bütün gelir gruplarına hizmet edeceklerini belirten Öksüzoğlu, hedeflerinin; inşaat alanında Trabzon’ayeni bir vizyon kazandırmak, daha önce ya-pılmamış olanı bulup farklılığı yakalamak olduğunu dile getirdi.

Uzun yıllar inşaat sektöründe projecilik ve şantiyecilik yaptığını belirten Öksüzoğlu, daha sonra ticarete atılmaya karar verdiğini söyledi. Daha önce inşaat sektörüne girmemelerinin nedenini bölgede projeciliğin gelişmemiş olmasına bağlayan Öksüzoğlu, çok katlı yapılanmaların artmasının firmalarım da teşvik ettiğini ifade etti. Öksüzoğlu, buna bağlı olarak, Samsun’u da içine alacak şekilde Doğu Karadeniz Bölgesinin en büyük projesi olan ‘1001 Pırlanta Vadisi’ projesinde yer aldıklarını aktardı. Araç kiralama işine üç araçla Trabzon Havalimanında başladıklarını ve zaman içinde hızla büyüyerek Ankara ve İzmir’e şubeler açtıklarını belirten Öksüzoğlu, şöyle konuştu: “Araç kiralama sektöründe “Cande” markası ile Trabzon’da faaliyet gösteren ilk lo¬kal firmayız. Trabzon’da 100 araçlık, toplamda ise 330 araçlık bir araç filosuna sahibiz.

İlde firmanın büyüme ihtimali az olduğundan dışanya açılmak zorunda kaldık. Trabzon’un kimliğini gittiğimiz her yere taşıyoruz.” Papilon Tur’un geçen yılı oldukça iyi geçirdiğini aktaran Öksüzoğlu, araç kiralama filolarını genişlettiklerini ve her yıl filolarına 60-70 civarında araç dahil ettikleri bilgisini verdi, öksüzoğlu, 2012 yılında araç kiralama sektöründeki hedeflerinin, iki yılda bir arazi araçları dışındaki araçları yenilemek olarak açıkladı.

Trabzon ekonomisinin canlandırılması için Karadeniz Teknik Üniversitesi fakülteleri ve fakültedeki bölümlerin artırılması gerekliliğine değinen Öksüzoğlu, ayrıca Türk cumhuriyetleri ile ilişkilerin artırılması gerektiğini savundu. İlde teşvik kapsamının daha çok genişletilmesi gerektiğini söyleyen Öksüzoğlu, “Ayrıca yayla turizmi canlandırılmalı ve Trabzon’da bulunan otel sayısı ve mevcut bulunan otellerin kapasiteleri artınlmalı” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Komşu Kombiyi Açmazsa Hakim Müdahalesi İstenebilir Mi?

Alt katınızda bir dükkan ya da komşu var ve bireysel ısınma sistemini hiç çalıştırmıyorsa ne …