1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Dumankaya, Konsept Geliştirme Mimarı Arıyor!

Dumankaya İnşaat, Konsept Geliştirme Mimarı; Yüksel Proje, İnşaat Mühendisi, BTO İnşaat, Mimar, Zitaş, İnşaat Mühendisi arıyor… İşte bu haftanın inşaat ve konut sektörüne dair iş ilanları…

Dumankaya İnşaat, Konsept Geliştirme Mimarı arıyor.

Konut sektöründe faaliyet gösteren Dumankaya İnşaat’ın merkezinde görevlendirilmek üzere proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak projelerin konsept avan ve ruhsat projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arıyor:

İş tanımı:

Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, konusunda en az 5 yıl deneyimli, konsept, avan ve ruhsat projelerinde deneyimli, tercihen alışveriş merkezi ve yüksek katlı yapılarda projelendirme aşamasında çalışmış, ofiste uygulama ve detay projelerine hakim, yapı tasarımı konusunda deneyimli, tercihen şantiye uygulamalarını bilen, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen iyi derecede İngilizce bilen, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İlgilenen adayların başvurularını www.kariyer.net üzerinden 810545 numaralı ilana yapmaları isteniyor.

YÜKSEL PROJE, İNŞAAT MÜHENDİSİ ARIYOR

Yüksel Proje, üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, yol projelerinde en az 2 yıl deneyimli, çok iyi derecede autocad ve bilgisayar destekli tasarım programları kullanabilen, yaratıcı, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, dinamik bir ortamda, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul’da ikamet eden İnşaat Mühendisi arıyor.

Proje ve taahhüt alanında faaliyet gösteren Yüksel Proje’nin İstanbul şantiyelerinde görevlendirilmek üzere proje mühendisleri aranıyor.

Adayların, başvurularını www.kariyer.net adresinden 805455 numaralı ilana yapmaları isteniyor.

YENİ YAPI, MİMAR. MAKİNE MÜHENDİSİ, ELEKTRİK MÜHENDİSİ VE İŞ GÜVENLİĞİ SORUMLUSU ARIYOR

Yeni Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan projelerinde istihdam etmek üzere ince işlerde minimum 8-10 yıl şantiye tecrübesi olan Mimar (Ref: Mim); mekanik tesisat konusunda minimum 10 yıl deneyimli, otel, AVM, Kongre Merkezi ve benzeri işlerde tecrübeli, BREAM ve LEED sertifikalı bina yapımında tecrübeli Makine Mühendisi (Ref: MahMuh); minimum 2 yıl oda kaydı ve tercihen şantiye tecrübesi olan Elektrik Mühendisi (Ref:ElkMuh); işçi sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerinden asla ödün vermeden uygulatabilecek, tercihen C sınıfı sertifikaya sahip İş Güvenliği Sorumlusu (Ref:İSİG) arıyor.

İlgilenen adayların CV’lerini ik@yeniyapi.net (alternatif: kariyer@haliccc.com) adresine konu kısmına pozisyon referansını yazarak göndermeleri isteniyor.

ALARGA MİMARLIK, İNŞAAT MÜHENDİSİ VE İNŞAAT TEKNİKERİ ARIYOR

Alarga Mimarlık Dekorasyon İnşaat Limited Şirketi; şantiye, hak ediş, kesin hesap konularında deneyimli İnşaat Mühendisi ve Mimari Çizim konusunda deneyimli, kesin hesap, hak ediş konularında deneyimli İnşaat Teknikeri arıyor. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerektiği belirtiliyor.

alarga@alarga.com.tr

Faks: 0216 385 93 97

YAPI ARTI, İNCE İŞLER SORUMLUSU, MİMAR VE TEKLİF MÜHENDİSİ ARIYOR

Yapı Artı Mimarlık Mühendislik Proje ve Uygulama San. Tic. LTD. ŞTİ.; Banka şubesi , restaurant, ofis, mağaza, konut dekorasyonu vb. ince işlerde görevlendirilmek üzere İnce İşler Sorumlusu (Ref-1) mimar, inşaat mühendisi, iç mimar veya inşaat teknikerleri; Uygulama ve imalat projeleri çizilmesi, metrajlarının ve keşif özetlerinin hazırlanması konularında tecrübe sahibi Mimarlar (Ref-2); Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, inşaat mühendisliği, inşaat teknikerliği veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, metraj, keşif, hak ediş, maliyet, planlama, raporlama, kesin hesap konularında tecrübeli, inşaat malzeme ve detay bilgisine sahip Teklif Mühendisi (Ref-3) arıyor.

Adayların info@yapiarti.com.tr adresine özgeçmişlerini göndermeleri isteniyor.

VENUTİ MİMARLIK, MİMAR ARIYOR

Venuti Mimarlık; üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, inşaat sektöründe en az 3-5 yıl tecrübeli, şantiye ve ofis deneyimi bulunan, uygulama projelerinde deneyimi olan, Autocad, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Autocad ve 3D Max gibi mimari ofis programlarını hızlı ve etkin kullanabilen, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, ehliyeti olan, İngilizce bilen, seyahat engeli olmayan, askerliğini tamamlayan Mimar arıyor.

İletişim bilgileri şöyle:

CV mail: info@venutimimarlik.com

Fenerbahçe / KADIKÖY

NEA YAPI, SATIŞ KOORDİNATÖRÜ ARIYOR

Nea Yapı; tercihen üniversite veya yüksek okulların inşaat, mimarlık veya ilgili dallarından lisans/ön lisans mezunu, teknik konulara yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, gerektiğinde yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş; inşaat sektöründe, sanayide, ticari alanlarda zeminlerin mikrobeton, epoksi, poliüretan kaplanması, kaplanmaya hazır edilmesi, islahı ve yenilenmesinde görev alacak satış koordinatörleri arıyor.

CV Mail: ayse@neayapi.com

A TASARIM MİMARLIK, MİMAR VE İNŞAAT TEKNİKERİ ARIYOR

A Tasarım Mimarlık, Ankara ve İstanbul ofisi için; En az 5 yıl tecrübeli, uygulama ve detay projelerinde, imar mevzuatı konusunda deneyimli, AutoCad, 3D Programlarını ileri seviyede kullanabilen, (3DSMax, V-Ray, Photoshop, Sketchup), üst düzey modelleme ve görselleme yapabilen, tercihen İngilizce bilen, sürücü belgesi olan, seyahat engeli olmayan, eğitim ve askerlikle ilişkisi olmayan, sigara kullanmayan Mimar ve İnşaat Teknikeri arıyor.

İlgilenen adayların başvurularını fotoğraflı CV ve dijital portfolyolarıyla kariyer@atasarim.com adresine yapmaları isteniyor.

YÜKSEK YAPIDA ÇALIŞACAK İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ARANIYOR

Denetim hizmeti verilen yüksek yapıda görev alacak, en az 3 yıl deneyimli İnşaat Mühendisleri alınacak.

Özgeçmiş için Fax: 0212 879 00 67

E-posta: teknikmusavirlik@gmail.com

BTO İNŞAAT MİMAR ARIYOR

Anadolu yakasındaki BTO İnşaat firması, teklif projeleri hazırlayacak, 5 yıl tasarım tecrübeli Mimar arıyor.

CV için: bto@bto.com.tr

REALTY WORLD NOVA GAYRİMENKUL, OFİS ASİSTANI ARIYOR

Realty World Nova Gayrimenkul, Bahçeşehir’de gayrimenkul ofisinde çalışmak üzere Ofis Asistanı alacak.

Tel: (0212) 669 99 09

E-mail: belginerdem@realtyworld.com.tr

İZMİR’DEKİ FABRİKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ ARANIYOR

İzmir’de bulunan fabrikada çalıştırılmak üzere çelik yapılar konusunda deneyimli, SAP2000 ve AUTOCAD kullanabilen, İngilizce’ye hakim İnşaat Mühendisi alınacak.

İlgilenenlerin sbmt.eleman@gmail.com adresine özgeçmişlerini göndermeleri isteniyor.

ZİTAŞ, İNŞAAT MÜHENDİSİ ARIYOR

Zitaş, Kartal şantiyesine; İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden minimum 5 yıl yol inşaatlarında tecrübeli İnşaat Mühendisi alacak.

zitas@zitas.com.tr

MİLENYUM YAPI DENETİM, İNŞAAT MÜHENDİSİ ARIYOR

Milenyum Yapı Denetim, İzmir’de ikamet edecek, aktif araç kullanabilen, şantiye kontrollerinde gerekli bilgi birikimine sahip inşaat kontrol mühendisleri alacak. Yapı denetim sektöründe tecrübesi olan adaylara öncelik verilecek.

İzmir Karşıyaka’da faaliyet gösteren yapı denetim kuruluşuna, şantiyelerinde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisleri (Ref:TI-PN27523) alınacak.

Başvurular, www.kariyer.net adresinden 810736 numaralı adrese yapılabilir.

REMAX-YENİLİK VEDAT TURAN, GAYRİMENKUL DANIŞMANI ARIYOR

İstanbul Pendik’teki Remax-Yenilik Vedat Turan ofisine aranan Gayrimenkul Danışmanı için www.kariyer.net adresinden 800388 numaralı ilana başvuru yapılabiliyor.

GEN MÜHENDİSLİK, ÇELİK KONSTRÜKSİYON RESSAMI ARIYOR

Ankara’daki Gen Mühendislik, üniversitelerin en az 2 yıllık ön lisans bölümlerinden (inşaat, yapı…) mezun, sanayi tesislerinin çelik projelerinin hazırlanması konusunda deneyimli, XSTEEL programı konusunda uzman (Model oluşturulması, ithalat projelerinin hazırlanması vb.), dikkatli ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, titiz ve dış görünüşüne önem veren, sonuç odaklı, disiplinli ve sistematik çalışan, yurtiçi ve dışı seyahat engeli olmayan, Ankara ilinde ikamet eden, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, konusu ile ilgili yazılımları iyi derecede kullanabilen, şirket merkezinde istihdam edilmek üzere bay/bayan teknisyenler/teknikerler aranıyor.

Başvurular, www.kariyer.net adresinden 578877 numaralı ilana yapılabiliyor.

HALUK DERYA MÜHENDİSLİK, MAKİNE MÜHENDİSİ ARIYOR

Haluk Derya Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti, Makine Mühendisi (Bina Tesisatı Tasarımı) arıyor. Yurtiçi ve yurtdışı Mühendislik ve Müşavirlik alanında faaliyet gösteren Haluk Derya Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti.’nin İstanbul Merkez ofisi için; Bina veya Endüstriyel yapı tesisatları TASARIMI alanında en az beş (5) yıl deneyimli, mekanik proje tasarım ekibinde görev alacak, uygulama projesi çizebilecek kadar HVAC tasarımı konusunda bilgili yangın, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma, otomatik kontrol tesisatı projelerinde deneyim sahibi ve bu konuda kendini geliştirmeye açık, tasarım konusunda görev alacak, mekanik, elektrik, inşaat ve mimari disiplinler arasında koordinasyon sağlama becerisine sahip, teknik seviyede İngilizce bilen, kesif, metraj hak ediş teklif hazırlama becerisine sahip veya yatkın, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet etmesi ve sürücü belgesi tercih sebebi, askerlikle ilişkisi olmayan Makine Mühendisi alınacak.

Resimsiz başvurular dikkate alınmayacak.

Başvurular, www.kariyer.net adresinden 811313 numaralı ilana yapılabiliyor.

HESEKA İNŞAAT YÖNETİCİ ASİSTANI ARIYOR

Heseka İnşaat Turizm Ticaret A.Ş., lise veya üniversite mezunu, en az 3 yıl tecrübeli, çok iyi derecede İngilizce ve İspanyolca konuşma ve yazma yeteneğine sahip, seyahat organizasyonu konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, diksiyonu düzgün, prezentabl, sözlü-yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Yönetici Asistanı arıyor.

Başvurular, www.kariyer.net adresinden 801633 numaralı ilana yapılabiliyor.

Emre Kulcanay / emlakkulisi.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Gayrimenkulcü İhracatçı Sayılmalı!

İnşaat sektörü, yurtdışındaki etkinliğini gün geçtikçe artırıyor. Bu bağlamda yabancı yatırımcılar da yatırım seçenekleri arasında …