1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yapı Türk Yeni Projelerini 12 Ekim’de Açıklayacak!

Elitist Park projesinin detayları ve Yapı Türk’ün yeni projeleri, 12 Ekim Cuma günü açıklanacak

elitist park, elitistpark, ismail günal, Yapı Türk, Yapı Türk Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Günal

Konut sektörüne 2010 yılında hızlı ve iddialı bir giriş yapan Yapı Türk, Halkalı’da kentsel dönüşüm arazisi üzerine inşa ettiği ilk projesi Elitistpark ile sektörde de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Uzmanlık alanları ve deneyimleri ile kendi özkaynaklarını kullanarak sektöre giren ilk “teknik ekip” olan Yapı Türk’ün Elitistpark projesi, doğayla iç içe yaşayarak kendi meyvesini ağacından yemek isteyenler için ekilen meyve bahçeleriyle öne çıkıyor.

Elitist Park projesinin detayları ve Yapı Türk’ün yeni projeleri, Yapı Türk Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Günal’ın ev sahipliğinde 12 Ekim Cuma günü açıklanacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Çanakkale Köprüsü, Gayrimenkul Emlak Villa Daire Fiyatlarını Uçurdu

Çanakkale Boğazı’na inşa edilen 1915 Çanakkale Köprüsü ile otoyol projesi, Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine …