1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yapı Sektöründen 10 Firma Eleman Avında!

1- REAG Real Estate Advisory Group, Türkiye çapında yükselen iş hacmine uygun olarak, tüm şehirlerde gayrimenkul değerleme hizmeti verecek; SPK lisanslı değerleme uzmanları, sorumlu değerleme uzmanları, değerleme uzmanları arıyor.
savedikyan@reag-aa.com

2- Haselsan, Afyon 400 yataklı devlet hastanesi şantiyesinde görevlendirmek üzere; 15 yıl deneyimli inşaat mühendisi alacak.
haselsan@haselsan.com.tr

3- İçtaş İnşaat, Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan baraj ve hidroelektrik santral (HES) projeleri için merkez ve şantiyelerde görev yapacak çalışma arkadaşları arıyor. Firma proje müdürü, teknik ofis müdürü, elektromekanik müdürü, iş güvenliği ve çevre müdürü, geoteknik uzman, tünel şefi, şantiye şefi, tasarım yöneticisi, elektrik mühendisi ve teknik ofis mühendisi alacak.
ik@ictas.com.tr

4- Pelican Hill, Büyükçekmece Bölgesi’nde görevlendirmek üzere satış müdürü ve satış sorumlusu arıyor. Pelican Hill’in satış müdürü olarak aradığı takım arkadaşlarının konusunda iki yıl deneyimli, tercihen mimar, prezentabl, Büyükçekmece’ye yakın bölgelerde ikamet eden ve şoför ehliyetli olması isteniyor. Satış sorumlusu olarak aranan elemanlarda ise üniversite mezunu veya üniversite öğrencisi olması, tercihen bayan olması ve yine yakın semtlerde ikamet etmesi isteniyor.
info@kkginsaat.com

5- Century 21 Günışığı, konusunda tecrübeli, prezentabl, dinamik emlak pazarlama danışmanları alacak.
0212 347 51 41

6- Gülsan, Ukrayna için teknik ofis müdürü alacak. Ankara merkezli firmanın yurtdışı yol yapım şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, yol projelerinde deneyimli, iyi derecede İngilizce, Arapça veya Rusça bilen, proje takibi, sözleşme yönetimi, yazışma, planlama, maliyet kontrol uygulamalarını bilen, MS Office, AutoCad, MS Project veya Primavera uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, en az 10 yıl deneyimli olan, 35 yaşını aşmamış, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, askerlik hizmetlerini tamamlamış, yurtdışı proje deneyimi olan, seyahat engeli olmayan, yurtdışında uzun süre ikamet edebilecek inşaat mühendisleri arıyor.

7- Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi, hazır beton kalite kontrol müdürü alacak. Adayların hazır beton üretimi ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, inşaat mühendisi, yönetim becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, sürücü belgesi olan, askerlikle ilişkisi bulunmayan, Denizli’de ikamet eden ya ada edebilecek kişiler olması isteniyor.

8- Geoteknik, üniversitelerin inşaat ya da jeoloji mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl deneyimli, ileri seviyede İngilizce bilen, seyahat engeli olmayan, askerlik hizmetini tamamlamış şantiye mühendisi alacak. Firma ayrıca sekreter ve finansman yardımcısı arıyor.

9- Canpa, inşaat mühendisi veya mimar, en az 3 yıl şantiye saha deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen, erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, seyahat engeli olmayan, sigara kullanmayan teknik uygulama mühendisleri arıyor.

10- Pikaron İnşaat, Süleymaniye şantiyesinde görevlendirmek üzere; üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen inşaat mühendisliği bölümünden mezun, inşaat sektöründe genel malzeme bilgisine sahip, tedarikçi seçimi ve değerlendirmesi konusunda muhakeme yapabilecek, çok iyi seviyede İngilizce bilen, en az 3 yıl satın alma deneyimli, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Windows Office programlarına hakim satın alma mühendisi alacak.

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimar, Mühendis Kariyer İlanları 21 Ekim 2015

DENEYİMLİ Elektrik Mühendisi 0212-244-72-70 ——————————————————————————– GÜÇLÜ İnşaat A.Ş. Firmamızın Çorlu Projesinde çalışacak Alt Yapı Uzmanı …