1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri İnşaat Mühendisi Arıyor!

Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri’nin yanısıra bir çok firma farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere sektörden elemanlar arıyor

Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri inşaat mühendisi arıyor

Satış ve teknik departmanlarda görevlendirilecek inşaat mühendislerinin statik hesap ve proje dizayn bilgisine sahip olmaları, 2 yıl şantiye tecrübesine sahip olmaları, Avrupa yakasında ikamet etmeleri ve takım çalışmasına uyumlu arkadaşlar olmaları gerekiyor.
Tel: 0212 549 55 55
Faks: 0212 54955 56
urtim@urtim.com

TSP Total tesis yöneticisi arıyor

TSP Total, bir kurumsal müşterisi için tesis yönetiminde tecrübeli, üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun proje yöneticisi arıyor.
info@tsp.com.tr

Mood, mimar ve proje yönetmeleri arıyor

Mood, üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, proje yönetimi konusunda beceri sahibi ve şantiye tecrübesi olan mimar arıyor. Kurum öte yandan mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun satış yönetmenlerini de bünyesini katmak istiyor.
CV’lerin gönderileceği son tarih: 29 Şubat 2012
insankaynakları@mood.com.tr

Sivas’ta sulama projesinde çalışacak mühendis aranıyor

Ankara merkezli bir inşaat firması, Sivas’ta yapımı 5 yıl sürmesi planlanan sulama projesinde görevlendirilmek üzere inşaat ve harita mühendisi arıyor. Aranan mühendislerin 5 yıllık tecrübeye sahip olması ve alt yapıyı bilmesi gerekiyor.
personel_ilani@yahoo.com

Uluslar arası bir firma gayrimenkul uzmanı inşaat mühendisi arıyor

Gayrimenkul geliştirme projeleri fizibilite ve raporlama yapabilecek, ofis programlarını kullanabilen, iyi derecede İngilizce bilen inşaat mühendisliği veya mimarlık mezunu uzman aranıyor.
hr@gy.com.tr

Kartes Çelik Eşya mimar arıyor

Kartes Çelik Eşya mimar ve içmimar arıyor
Faks: 0212 875 11 96
eleman@kartesltd.com

Keklik İnşaat pazarlama elemanları arıyor

Keklik İnşaat pazarlama konusunda tecrübeli, yapı malzeme sektörün deneyimli, Anadolu yakasında oturan pazarlamacı arıyor.
0216 394 32 05
0216 394 38 07
hakankeklik@keklikinsaat.com

Erge Proje mimar arıyor

En az beş yıl deneyimli mimar, statiker ve teknik ressam aranıyor.
info@ergeproje.com

Hüseyin Belibağlı/emlakkulisi.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimarlık Mesleğinin Zedelemeye Çalışanlar, Mimarlar Odasını Bulacaktır!

Mimarlık Mesleğinin İtibarını Zedelemeye Çalışanlar, Karşısında Mimarlar Odası Örgütlülüğünü Bulacaktır! İçinde bulunduğumuz yüzyılda ve pandemik …