1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Tünel Kalıp.: Hız, Düşük Maliyet, Dizayn Esnekliği, Betonun Eşsiz Avantajı…

Tünel Kalıp Nedir?

Tünel kalıp, müteahhidin tek operasyonla bütün duvarları ve katı 1 günlük zaman dilimi içerisinde dökmesini sağlayan modern inşa metodudur. Zaman, kalite ve fabrikasyon tutarlılığını esneklik ve tasarrufla birleştiren eşsiz bir sistemdir.

Tünel kalıp sisteminin uygulaması sonucunda desteklenmiş, hücresel beton yapılar ortaya çıkar. Elde edilen, yüksek kaliteli yüzeyler minimum rötuş yapılarak dekorasyona hazır hale getirilebilirler.

Tünel kalıplar projeye özel üretlirler.

-Tecrübe ve emek bu üretimde çok önemli rol oynar. Elektronik ortamda modellenen kalıp sistemleri, müşterilerimize de üç boyutlu olarak sunularak onayı alınır ve üretimine geçilir.
-Üretim işleminden sonra müşteri tarafından da gözden geçirilebilen ürün, gerekiyorsa değişiklikler tamamlanarak sevkiyatı gerçekleştirilir.
-Uygulamada vinç ve diğer taşıma elemanları önemli yardımcılardır.

Tünel kalıp size:
-Önemli maliyet kazancı
-Önemli işçilik kazancı
-Hızlandırılmış inşaa
-Fazladan iş güvenliği
-Çok daha fazla yönetim kontrolü
-Denetlenebilir iş akışı
-Hassas, yüksek kaliteli yapılar
-Dizayn ve esneklik

…ve betonun bütün değerlerini kazandırır.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Tünel Kalıp Sistemi Üzerine Araştırma..

Tünel kalıp sistemleri 2 farklı sistem olarak üretilir. Bunlar; 1.TRTF 2.ERTF *ERTF daha yeni bir …