1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TOKİ Emlak Konut Burgazkent’de Son Daireler

TOKİ Emlak Konut GYO’nun Lüleburgaz’da hayata geçirdiği Burgazkent projesinde hemen teslim edilen 3+1 daireler 122 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

TOKİ Emlak Konut Burgazkent'de son daireler, TOKİ Emlak Konut GYO

Lüleburgaz’da 134 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Burgazkent projesi 4 farklı adada yükseliyor. 29 bloktan meydana gelen projede toplam 752 adet daire ve 52 adet villa yer alıyor. % 85 i satılan proje uygun ödeme şartları ile seçkin sahiplerini bekliyor.

MODERN ŞEHİRCİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
Emlak Konut GYO her projesinde olduğu gibi Burgazkent’de deprem etütleri yaparak hayata geçirdiği projede, modern şehirciliğin gerekleri olan sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor.

Ticaret merkezi, ilköğretim okulu, camisi, açık otoparkları, çocuklar için oyun alanları, spor alanları, kamelyalar ve 24 saat kameralı sistem güvenliği ile Burgazkent sakinlerine huzurlu ve ideal bir yaşam alanı oluşturuyor.

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ
TÜFE’li Ödeme: Yüzde 10 peşinat ödeniyor. Kalan tutar ise 6 aylık TÜFE ile aynı oranlardaki faiz uygulamalarıyla 150 aya kadar vadelendirilebiliyor.

120 Aya Kadar Sabit Ödeme: Yüzde 10 peşinat ödeniyor. Kalan tutar ise 24ayda sıfırdan başlayan faiz oranları ile değişen faiz oranları ile 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Faizsiz Ödeme: Yüzde 5 oranında ilk peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 10 oranındaki ikinci peşinat ise 12 ay sonra gerçekleştirilirken, kalan tutar vade farksız olarak 60 ay boyunca taksitlendirilebilerek ödenebiliyor.

İrtibat no: 0288 4153800 www.emlakkonutgyo.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418