1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kira Ödemekten Kurtulun, Evinizin Sahibi Olun !

Özellikle Büyük Şehirlerde İnsanın Başını Sokacak Bir Eve Sahip Olması Çok Önemli.

Çin, Deprem, emlak, indirim, istanbul, Mayıs, Orta, sosyal, Taraf, Ucuz

Birçoğumuz İçin Ev Sahibi Olmak Hayal Gibi Ama Emlak Sektöründe Çalışanlar Bizimle Aynı Fikirde Değiller. Art Arda Ortaya Çıkan Konut Projelerine Bakılırsa Haklılar. Düşen Konut Kredi Faizleri, Büyük İnşaat Firmalarının Ürettikleri Orta Ve Dar Gelirlilerin Bütçelerine Hitap Eden Konutlar, Kampanyalar Sınırlı Birikimi Ve Bütçesi Olanlara Da Ev Sahibi Olmanın Yolunu Açıyor. Aka İstanbulm yapı a.ş yönetim kurulu başkanı Mehmet AKA; ucuz ve kaliteli konut satarak herkesi ev sahibi yapmak istediklerini , deprem gibi büyük bir doğal afet sorununa karşı önlem almak için, herkesin yeni binalara geçmesi gerektiğini ve bunun için firma olarak elimizden geleni yapmak için uğraşmaktayız dedi.

Aka İstanbul Yapı AŞ tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Gül İstanbul Evleri projesinin 2’nci etabında konutların fiyatları 54 bin liradan başlıyor. Peşinatsız ödeme seçeneği ile ev almayı kolaylaştıran projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. 6 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçti. 1.500 metrekare arsa alanına sahip olan Gül İstanbul Evleri 2’de toplam 106 konut yer alıyor.

İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Beylikdüzü ve Esenyurt’ta inşa edilen Gül İstanbul Evleri’nde 2’nci etap konut satışları devam ediyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede konutların alanları 47 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Teslimlerin Mayıs 2012’de yapılması hedeflenen Gül İstanbul projesinde dairelerin yüzde 65’i satıldı.

Peşin alımlarda yüzde 10 indirimlerin uygulandığı Gül İstanbul Evleri 2 projesinden peşinat ödemeden ev sahibi olunabiliniyor. Yüzde 25’lik peşinat tutarı 2 seçenekte ödenebiliyor. Birinci seçenekte peşinatın tamamı 1 yıl sonra ödenebiliyor, diger seçenekte ise yüzde 25’lik peşinat 1 yıl içinde 4 eşit taksit ile ödenebiliyor. Geri kalan yüzde 75’lik tutar ise 120 aya kadar vadelendiriliyor. Konutlar hemen teslim ediliyor.

Esenyurt Gül İstanbul Evleri projesi Esenyurt Torium’a 2 dakika, Autopia’ya 3 dakika, Beylikdüzü’ne 5 dakika, Bahçeşehir’e 5 dakika mesafede yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında otopark alanları, çocuk oyun alanları ve yeşil alanlar yer alıyor.

Daireler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilir randevu alıp, örnek daireleri gezebilirsiniz.

Gül İstanbul Evleri İletişim :
Web : www.gulistanbulevleri.com

Tel : 0 212 423 92 52

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Prof. Dr. Ercan: Marmara’da Büyük Deprem Tekirdağ’da Olacak

Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Marmara Bölgesi’nde büyük depremin Tekirdağ’da olacağını iddia …