1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TOKİ, 36 İlde Yüzde 25 Peşinat ve 120 Ay Vadeyle Gayrimenkul Satacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 36 ilde açık artırma yöntemiyle konut ve iş yerlerinin satışını gerçekleştirecek. İşte açık artırmaya ilişkin detaylar..

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul’un da aralarında bulunduğu 36 ildeki 216 gayrimenkulü satışa sunacak.

Buna göre İstanbul, Balıkesir, Çorum, Konya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Zonguldak, Rize, Siirt, Tunceli ve Kars’ta bulunan konutlar yüzde 25 peşinat, 120 ay vadeyle satılacak.

TOKİ ayrıca Tekirdağ, Kırklareli, Balıkesir, Ankara, Yalova, Çankırı, Eskişehir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Afyonkarahisar, Erzurum, Gaziantep, Isparta, Diyarbakır, Sinop, Sivas, Kütahya, Osmaniye, Burdur, Adana, Elazığ, Kastamonu, Trabzon, Giresun, Uşak, Kars, Kırşehir ve Şanlıurfa’da da iş yerlerini yüzde 15 peşinat, 60 ay vadeyle satışa sunacak.

Açık artırma, 31 Mayıs Cuma günü Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ’nin İstanbul hizmet binasında saat 14.00’te yapılacak.

İnternet katılımı için kayıtlar bir iş günü öncesinde sonlanacak.

TOKİ konut ve iş yeri açık artırma satışına ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Oturumlar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de “emlakmuzayede.com.tr” adresinden teklif verilebilecek.

Kaynak: Emlak Müzayede

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “toki.gov.tr” ile “emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Ustalar İşlerin Azalmasından Şikayetçi! Tadilat Masrafları Bir Yılda İki Katına Çıktı

Artan inşaat maliyetleri kendisini konut ve iş yeri tadilatlarında da göstermeye başladı. Boya için malzeme …