1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Seramiksan’dan Yenilikçi Tasarımlı Banyolar

Seramiksan, yenilikçi tasarıma sahip Bold Koleksiyonu banyoları müşterilerinin beğenisine sunuyor

Seramiksan’dan yapılan açıklamada, artık banyolarda da salon ve oturma odaları gibi stili yansıtan en şık tasarımların ve en konforlu modellerin arandığı bildirildi.

Banyoda geçirilen zamanın arttığına ve buraların artık dinlenme haline gelmeye başladığına işaret edilen açıklamada, “Özel tasarım çizgisine sahip Bold Koleksiyonu, Seramiksan vitrifiye ürünü ailesinin en yenilerinden. Lavabo alternatifleri ve monoblok modülü, bide ve klozet çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlara çözüm sağlayarak banyonuzu kişiselleştirmenize yardımcı oluyor.” ifadelerine yer verildi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418