1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Mekke’de Yeni Yollara 397 Milyon Dolar Harcanacak

Mekke Belediye’sinin yeni yol inşaatı için 397 milyon dolar değerinde dört adet anlaşma imzaladığı bildirildi.

mekkede-yeni-yollara-397-milyon-dolar-harcanacak

Mekke Belediye’sinin yeni yol inşaatı için 397 milyon dolar değerinde dört adet anlaşma imzaladığı bildirildi.

Suudi Arabistan merkezli İngilizce yayınlanan Arab News’in haberine göre anlaşma çerçevesinde yeni 4 nolu çevre yolunu kesen otobanlar üzerinde kavşaklar inşa edilecek.

Mekke belediye başkanı Üsame El Ber, şehirdeki farklı nokta ve bölgeleri birbirine bağlayacak modern yolların oluşturduğu gelişmiş bir ağ kurmayı hedeflediklerini söyledi.

El Ber, 4 nolu çevre yolunun tamamlanması ile özellikle hac ve umre sezonlarında şehirde görülen trafik sıkışıklıklarının kaybolacağı müjdesini verdi. Ayrıca inşaat anlaşmalarının konusunda uzman firmalarla yapıldığı kaydedildi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

59 Ülkeden 1500 Yatırımcı Türkiye’ye Geliyor

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve en prestijli markalarından Cityscape’in Türkiye’deki ilk fuarı Cityscape Turkey, bugün …