1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Konut Projeleri Beraberinde İş Merkezlerini Getiriyor!

Proje Yönetim Anonim Şirketi Projeler Koordinatörü Serdar Serdaroglu, yoğun konut yapılaşması sürecine giren Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve Avcılar bölgesinin ‘yatakhane şehir’ olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

Bunun olmaması için iş merkezi projeleri geliştirilmesi gerektiğini kaydeden Serdaroğlu, “Mevcut AVM’ler bölgenin ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Mevcut ve inşaatı devam eden AVM’lerin kiralanabilir alanı 660 bin metrekare.

Ancak birçok mevcut AVM’de doluluk oranları yüzde 50’lerde. Özellikle yeni konut projeleriyle bölgede ikamet edeceklerin de sosyal yapısı ve alışkanlıkları ölçüsünde AVM’lerin planlanması ve yeni ihtiyaçlara cevap verebilmesi gerekiyor” dedi.

Referans

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Üçüncü Köprü İle Yıldızı Parlayan Bölgeler

Hizmete açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve faaliyete giren Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul gayrimenkul piyasasında …