1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İş Bankası’ndan Yüzde 0,73 Faiz Oranıyla Ev Sahibi Olma Fırsatı!

İş Bankası, Şubat Ayı Ev Kredisi Kampanyası sayesinde müşterilerine, uygun taksitli, uygun faizli, sabit dosya masrafı ödemeksizin sadece kredi masraflarını ödeyip, ev kredisi kullanarak ev sahibi olmanın keyfini yaşatıyor

İş Bankası Türkiye’nin Ev Kredisi Şubat ayında da çok uygun koşullarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. “Maximum Ev Paketi” kapsamındaki İş Bankası müşterileri, 1-24 ay arası vadeli ve yüzde 0,73 faiz oranından başlayan çok avantajlı koşullardan yararlanabiliyor. 28 Şubat 2011 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde; sabit dosya masrafı alınmazken; istihbarat ve ekspertiz ücretleri, Konut Sigortası ve DASK prim bedelleri haricinde ek komisyon maliyeti de bulunmuyor. Kampanya kapsamındaki özel faiz oranları, İş Bankası kredi kartı ve otomatik ödeme talimatı olan veya konut kredisi başvurusu sırasında bu ürünler için de talepte bulunan müşteriler için geçerli oluyor.

Kampanya dâhilinde; 1-24 ay arası vadelerde yüzde 0,73, 25-60 ay arası vadelerde yüzde 0,77, 61-84 ay arası vadelerde yüzde 0,79, 85-120 ay arası vadelerde ise yüzde 0,81 faiz oranı uygulanıyor.

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Vasıfsız Eleman, Alüminyum Doğramacı, Kaynakçı, Emlakçı – 11 Mayıs 2013

AMBARA indirme- yükleme elemanları. Zeytinburnu 0535.403-08-84 ——————————————————————————– BAY vasıfsız elemanlar. İkitelli 0.212.549-45-06 ——————————————————————————– GÜNEŞLİ’deki firmamıza …