1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

AVİNAL Teknik Personel İhtiyacı – Mimar, İnşaat Mühendisi, İnşaat Teknikeri

AVİNAL –Teknik Personel İhtiyacı – (Mimar – İnşaat Mühendisi – İnşaat Teknikeri)

İstanbul, Kayseri ve Gaziantepte yapılmakta olan veya yapılması planlanan Alışveriş Merkezi – Otel – Konut kapsamında, tanınmış yatırımcılara ait 6 ayrı projede “İnşaat Proje Yönetim” içeriğinde bir takım hizmetleri yürütmekteyiz. Bu hizmetleri yürütmek için Mimar, İnşaat Mühendisi ve İnşaat teknikeri olan teknik personele ihtiyacımız bulunmaktadır.

Firmamızı tanımak ve yürüttüğümüz hizmet içeriğini görmek için www.avinal.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle birlikte olduğu sürece, “İnşaat Proje Yönetimi” konusunda uzman bir çözüm olan “Avinal ERP Programı” içeriğinde de eğitilecek olan arkadaşlardan ilk beklediğimiz tecrübe ve hakimiyet şu konulardadır.

** Planlama nosyonuna sahip, Primavera ile daha önce çalışmış olması – ( Biz özellikle planlama konusunda uzman olan ve bu içerikte teknikler geliştirmiş bir firmayız. Bizimle çalışacak tüm arkadaşlar planlama ve Primavera içeriğinde de hızlı bir şekilde eğitileceklerdir. Primavera ile daha önce çalışmış olması bir tercih sebebi olmakla birlikte, teknik ofis hizmetlerinde en az 3 yıl çalışmış olması da tercih için yeterlidir.

** Autocad konusunda yetenekli ve hızlı – ( Biz 3 boyutlu çizim tekniğinde olan AllPlan mimari çizim programı ile çalışmaktayız. Bizimle çalışacak arkadaşlar öncelikle ve hızlı bir şekilde “AllPlan” kullanımı konusunda da eğitileceklerdir, çünkü biz doğru bir keşfin ilk adımı olan tüm metrajları bu programdan kolaylıkla alabilmekteyiz)

Bu Pozisyonlar için başvuracak arkadaşların, şantiye deneyimlerinin olması ve www.avinal.net adresinde tariflenmiş olan “İnşaat Proje Yönetim” konusunda kariyer yapmayı hedef olarak benimsemiş olmaları gerekmektedir. İyi seviyede, herhangi bir yabancı lisan’a hakim olmaları tercih sebebidir.

Mülakat için randevu alınması : ahmetavinal@gmail.com adresine CV göndererek yapılacaktır.

Talep sahiplerinin www.avinal.net adresindeki içeriği detaylı okuyarak Avinal ERP sistemi hakkında bilgilenmeleri ve CV dışında ayrıca mesleki hedefleri ve mesleki beklentileri konusunda da detaylı bilgi yazmaları özellikle rica edilir.

Müracaatta bulunacak arkadaşların, “Kariyer Hedefleri” ile ilgili beklenti ve planlarını da yazılı olarak ifade etmeleri çok önemli bir kriterdir.

Ahmet Avinal
532 – 211 29 51

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimarlık Mesleğinin Zedelemeye Çalışanlar, Mimarlar Odasını Bulacaktır!

Mimarlık Mesleğinin İtibarını Zedelemeye Çalışanlar, Karşısında Mimarlar Odası Örgütlülüğünü Bulacaktır! İçinde bulunduğumuz yüzyılda ve pandemik …