1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Seminer :”Workcube ERP ve ERP Çözümü Satın Alan İşletmelere KOSGEB’in Sunduğu Destekler”

ERP ile Üretim verimliliğinizi artırın, Workcube ERP’yi KOSGEB desteği ile alın!

e-iş kapsamlı Workcube ERP ile şirketler, kendilerini geleceğe daha kolay taşıyor.

Artık proje altında üretim yapma, iş gücü kaynağını etkin kullanma, fiziki varlıkları kontrol altında tutma, satış kanalını ve tedarikçi tabanını işe entegre etme yeteneklerinden yoksun bir ERP çözümü ile rekabete dahil olmak mümkün değil.

Üretim ve malzeme ihtiyaç planları, maliyet esasına dayalı üretim planlama, baştan sona tedarik zinciri planlaması ve takibi, farklı lokasyonlardaki iş istasyonlarını gerçek zamanlı ve entegre biçimde yönetme, etkin stok kontrolü ve dahası…

Hem hizmet hem de üretici firmalarda pek çok başarılı uygulamaya sahip Workcube’un bu seminerinde üretici firmaların Workcube ile nasıl bir adım daha ileriye gideceğini anlatmak istiyoruz.

Workcube ERP’yi KOSGEB Desteği ile Alabilirsiniz.
KOSGEB, KOBİ’lerin kalkınmasını ve küçük işletmelerin proje ile iş yapma anlayışlarını teşvik etmek amacı ile yenilenen destek programı kapsamında Workcube, KOSGEB’in bu teşviklerine üyeliği ile destek veriyor. Seminerin ikinci bölümünde Kosgeb destekleriyle ilgili bilgileri Bağımsız Danışman Hanife Aybil anlatacak.

Sizi 23 Şubat Çarşamba günü “Workcube ERP ve ERP Çözümü satın alan işletmelere KOSGEB’in Sunduğu Destekler” Konulu Seminere Davet ediyoruz.

Kimler Katılabilir: Şirket Sahipleri ve Yöneticileri, Üretim Planlama Uzman ve Yöneticileri, Üretim ve Saha Mühendisleri, Proje Yöneticileri ve Bilgi İşlem Uzman ve Yöneticileri ve Workcube ERP konusunda bilgi edinmek isteyen herkes.

Tarih: 23 Şubat 2011 – Çarşamba
Saat: 14.00
Yer: Workcube Seminer Salonu – Katip Salih Sokak No.24 Koşuyolu
LCV: gulcinduran@workcube.com Tel: 0216 4283939

14.00 – 14.30
Workcube ERP’nin Farkı ve Üretici İşletmelerde Üretim Planlama ve Yönetimi

Emre Bircan
14.30 – 14.45
Kahve arası

14.45 – 15.30
Workcube Live Demo-Workshop
Emre Bircan

15.30 – 16.30
Workcube Kosgeb Destek Teşvikleri
Hanife Aybil

16.30 – 17.00
Soru – Cevap

Emre Bircan Hakkında: D.E.Ü. Mezunu.İşletme eğitimi aldı. Emre Bircan 2003 yılında Workcube uygulama danışmanı olarak Workcube bünyesine katıldı. 20’den fazla kurumsal değişim projesinde liderlik yaptı. Yönettiği projeler ile Perakende, Bilişim, Doğrudan Satış, Metal, Medikal, Mobilya, Güvenlik gibi sektörlerde uzmanlık kazandı. 2006 yılında Projeler Direktörü oldu. Halen Workcube E-İş Sistemleri A.Ş. İş Geliştirme Direktörü olarak iş geliştirme, iş ortakları yönetimi ve satış grubunun başındadır.

Hanife Aybil Hakkında: 1998-2001 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hanife Aybil, Okan Üniversitesi’nde Muhasebe Denetim alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. 2001-2002 yıllarında Efes Pilsen Ana Bayi Saim Üdüm ve Ortakları Muhasebe Müdürlüğü’nde, 2004-2006 yıllarında Siff Elektromekanik İdari ve Mali İşler Müdürlüğü’nde görev yapan Aybil, 5 senedir bağımsız danışman olarak Tubitak, AB, Kosgeb, Kalkınma Ajanları ve Hazine Müsteşarlığı proje ve teşvikleri konusunda firmalara danışmanlık yapmaktadır. Verdiği seminer ve eğitimler arasında Bursa Mali Müşavirler Odası Teşvik Semineri, Bursa Meslekte Birlik İç Eğitimleri, ETA ve çeşitli muhasebe eğitimleri yer almaktadır.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

1 Aralık’ta “ERP’nin Günümüzde Geldiği Son Nokta” Konulu Seminere Davetlisiniz

1 Aralık Çarşamba günü %100 WEB tabanlı Workcube ERP’nin düzenlediği “ERP’nin Günümüzde Geldiği Son Nokta” …