1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Huzurlu İnşaat Uzunköprü’de Dörtledi

Edirne”nin Uzunköprü ilçesinde dördüncü etaba başlamaya hazırlanan Huzurlu İnşaat bünyesindeki İhlas Evleri”nin tanıtımı, satış bürosunda gerçekleşti.

huzurlu-insaat-uzunkoprude-dortledi

Toplantıda konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Uzunköprü”nün yıldızı olmaya aday olan projenin en önemli özelliğinin alanın yüzde 70″nin yeşil alandan oluşması olduğunu kaydetti.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde dördüncü etaba başlamaya hazırlanan Huzurlu İnşaat bünyesindeki İhlas Evleri’nin tanıtımı, satış bürosunda gerçekleşti. Toplantıda konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Uzunköprü’nün yıldızı olmaya aday olan projenin en önemli özelliğinin alanın yüzde 70’nin yeşil alandan oluşması olduğunu kaydetti.

Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, CHP Uzunköprü İlçe Başkan Yardımcısı Hüsamettin Çotra’nın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı toplantıda konuşan Bıyıklı, Edirne’de altıncı etabın anlaşmasının yapıldığını belirtti. Edirne’nin yanı sıra Anadolu’nun birçok ilinde de projeler yaptıklarını belirten Bıyıklı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Samsun’da inşaatımızı başlattık şu anda Samsun’da dördüncü etabımız başladı ve beşinci etabımızın da arsası alındı. Samsun’dan sonra Afyon’da 60 dairelik ve Manisa’da da 50 dairelik projelerimiz oldu. İzmir Ayrancılar’da 70 dairelik anlaşmamız yapıldı. Manisa Turgutlu’da 120 dairelik projemizin satışına başladık. Kütahya’da 60 dairelik, Ankara’da 140 dairelik, Karabük’te 112 dairelik projelerimizin de anlaşmaları yapıldı. Trakya’da ise Kırklareli’nde 32 dairelik birinci etabımızı teslim ettik.

“ALANIN YÜZDE 70’İ YEŞİL ALAN”

Uzunköprü’de birinci etap 44 daire, ikinci etapta 40 dairenin teslimatını gerçekleştirdik Uzunköprü’de bir ilk olarak sosyal donatımı yüksek 600 ağaç fidanı, çocuk parkı, kamelyası, kapalı açık otoparkı, süs havuzu, site duvarı ile güzel bir proje teslim ettik. Uzunköprü üçüncü etabımızı da kısa sürede satışını tamamladık. Şimdi dördüncü etabımız ile Uzunköprü halkımızın karşısına çıkıyoruz Uzunköprü’nün yıldız projesi olacak olan dördüncü etabımızın en önemli özelliği alanın yüzde 70’inin yeşil alan olması. Ayrıca burada da çocuk parkı, süs havuzu, açık kapalı otopark, mescit, kurban kesim alanı bulunuyor” dedi.

Son etaptaki evlerin duvarlarının radye temel örülü ve depreme karşı dayanıklı olduğunu ifade eden Bıyıklı, “Dördüncü etabımız 59 bin ve 79 bin TL’den başlayan lansman fiyatları ile 44 daireden oluşacak. Projemiz 40 adet 90 m2 2+1, 4 adet 65 m2 1+1 şeklinde evlerden oluşuyor. Evde kullandığımız malzemelerin tamamı birinci sınıf. Parkeden mutfak dolabına, panel kapıdan ısı yalıtımına kadar hepsinde en kaliteli malzemeler kullanıldı” diyerek sözlerini tamamladı.

Prof. Dr. Ramazan Ayvallı ise yaptığı konuşmasında, “Ev alırken dört unsur çok önemli: Sağlamlık, merkezi yer olması, uygun fiyat ve iyi komşular. Görüyorum ki bu projede dört unsurun tamamı da var” dedi. Uzunköprü CHP İlçe Başkan Yardımcısı Hüsamettin Çotra da projeden ötürü Huzurlu İnşaat ailesini tebrik etti.

Basın toplantısının ardında misafirlere etli pilav ve ayran ikram edildi.

Kaynak: İHA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Konuta Büyük İlgi! Tarihi Kredi Fırsatından Kimler Yararlanacak?

Uzun zamandır durgunluk döneminde olan konut sektörü kampanyalarla hareketlendi. Kamu bankalarının sunduğu konut kredisi kampanyasına …