1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Alpagül İnşaat Farkını Konuşturacak!

İskenderun’un yakından tanıdığı ve başarılı bir isim olan işadamı Osman Alpagül, İnşaat sektöründe kalitesini göstermek için yeni bir başlangıç yaptı.

alpagul-insaat-farkini-konusturacak

İskenderun’da önemli hizmetleri olan işadamı Osman Alpagül, inşaat sektörünün öncüsü olmak için ekibiyle birlikte çalışmalara başladı.

Şehit Pamir Caddesi Çamlıhemşin Plaza da açmış olduğu ofisinde dostlarıyla bir araya gelen Alpagül, önemli projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Ofis ziyaretine MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katıldı.

Çok sayıda işadamı ve davetlinin de katıldığı ziyarette işadamı Alpagül, “Amacımız İskenderun’a katkı sunmak ve kaliteyi ön plana çıkarmaktır.

Bu konuda elimizden gelen tüm çabayı göstererek çalışmalarımıza başladık. Bundan sonra da, ekibimizle birlikte önemli çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum” diyerek dostlarına teşekkür etti.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Sektörü Piyasanın Canlanmasından Memnun

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Genel ekonomideki düzelme, toplumun bütün kesimlerine yayılmış durumda. Bu …