1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Gökhan Gönül’den Villa Çalımı

Fenerbahçeli yönetici Ömer Temelli’nin herkesin talip olduğu villası, sahibini buldu. Fenerbahçeli yıldız Gökhan Gönül, süper lüks villayı yaklaşık 2 milyon liraya satın aldı

gokhan-gonulden-villa-calimi

Birçok yıldız futbolcunun ev sahibi olduğu Çeşme; yeni bir yıldızın daha gözdesi oldu. Fenerbahçeli Gökhan Gönül, buradan kendisine bir villa aldı. Gönül’ün villası ise herkesi kıskandıracak cinsten… Gökhan Gönül, Fenerbahçeli yönetici Ömer Temelli’nin villasını satışa çıkardığını öğrenince harekete geçti.

VİLLADA YOK YOK

Temelli’nin yıllardır aile dostlarını ağırladığı süper lüks villasını almak için Temelli ile temasa geçen Fenerbahçeli yıldız, sonunda amacına ulaştı. Gökhan Gönül, yaklaşık 2 milyon lira ödeyerek süper lüks villanın sahibi oldu.

DUVARLARLA ÇEVRİLİ

Ailesiyle birlikte huzurlu bir tatil geçirmek için Çeşme’yi tercih ettiğini söyleyen Gökhan Gönül’ün önümüzdeki hafta evine taşınacağı öğrenildi. Gönül; etrafı yüksek duvarlarla çevrili olması sayesinde tüm yaz villasında gözlerden uzak günler geçirmenin keyfine varacak.

Kaynak: Takvim

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Komşu Kombiyi Açmazsa Hakim Müdahalesi İstenebilir Mi?

Alt katınızda bir dükkan ya da komşu var ve bireysel ısınma sistemini hiç çalıştırmıyorsa ne …