1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Takas Formülü!

İstanbul’da parası yetmeyene takasla ev alma fırsatı doğdu…

bodrumda takas, daire takas, emlak takas, Ev Sahibi Olmak İsteyenler, ev sahibi olmak isteyenlere takas yöntemi, ev takas ile ilgili aramalar, ev takas sistemi, evrensel barter, ilk takas depo mağazası açıldı, sahibinden takas, sistem barter, sistem barter takas depo, takas daireler, takas depo adres, takas depo ile ilgili aramalar, takas depo merter, takas konutlar, takas usulü, takas villa, takasbank, takasla ev sahibi olmak, takasla ev sahibi olmak isteyenlere formül

Lidyalıların parayı icadından önceki takasla alışveriş yöntemi konut satışlarında da uygulanmaya başlandı. Sistem Barter ve ASAD İnşaat ortaklığında başlatılan projeyle ev almak için yeterli parası bulunmayan veya elinde atıl durumda mal ve hizmetleri bulunan herkese takasla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. İstanbul’a 45 dakika, Tekirdağ Çerkezköy’e 5 dakika mesafede bulunan Velia Port projesinin temeli atıldı. 8 blok ve 320 dairelerden oluşan projeden ev almak isteyenler dairenin yarı parasını nakit kalan kısmını ise takas yoluyla ödeyebilecek. Projenin 22 ayda tamamlanacağı bilgisini veren Sistem Barter Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Besle, “Veliköy Organize Sanayi Bölgesi’nin hemen yanında inşaatına başladığımız projede bir ilki gerçekleştireceğiz. Elinde satamadığı ürün veya hizmet bulunan firmalar bu malları takasa sunarak projeden konut alabilecek. Örneğin bir ayakkabı firması stokundaki satamadığı ayakkabıları, Çiftçi elindeki buğdayı, beyaz eşya firması satamadığı buzdolabını sisteme arz ederek karşılığında dilediği daireyi alabilir. 80 bin TL’den başlayan daireleri sıfır peşinat, yüzde 50 takas kalan kısmına ise nakit olarak 24 ay taksit yapıyoruz. 22 ay sonunda inşaatı tamamlayarak teslimine başlayacağız. Daha satışın ilk haftasında 80 daire için kontrat yaptık. Konut satışlarını takas portalımız olan www.takasdepo.com üzerinden yapmaya başladık” diye konuştu.

Sistem Barter tarafından kurulan Türkiye’nin en kapsamlı takas borsası www.takasdepo.com şimdi de takasla ev satışına başladı. İnşaattan otomotive elektronikten gıdaya kadar 10 binden fazla firmanın işlem yaptığı takas borsasında ev almak için yeterli parası bulunmayanlara takasla konut alma imkanı sunuluyor. Yüzde 50 nakit yüzde 50 takas yoluyla satışına başlanan Velia Port projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 320 daire seçeneği yer alıyor. 26 bin metre kare alanda kurulu konut projesinde havuz, Fitness, Basketbol sahası, Tesnis Kortu, Açık otopark ve ticari alanlar mevcut. Veliköy Organize Sanayi bölgesinin hemen yanında yer alan projenin oldukça karlı bir yatırım olacağı bilgisini veren Orhan Besle, “Namık Kemal Üniversitesi 1500 öğrencisiyle 2013-2014 eğitim yılında hemen yanı başımızda faaliyete başlayacak. Projenin hemen karşısına Tekno Park inşaatına başlanacak. Projeden direk TEM otoyoluna bağlanılabiliyor. Projemiz hızla gelişen Veliköy’ün yeni toplu konut alanında yer alıyor. Ankastreli olarak teslim edilecek dairelerde ebeveyn banyosu da mevcut” diye konuştu.

www.takasdepo.com takas portalı üzerinden her ay milyon dolarlık takas işlemleri yaptıklarının altını çizen Orhan Besle, “Şu an 20’den fazla inşaat şirketi takas portalımız üzerinden var olan dairelerinin takasını yapıyor. Bu proje ile amacımız gelen yoğun talebi karşılamak. İşletmelerin elindeki atıl durumdaki mal ve hizmetleri piyasa değerinden alarak karşılığında istediği konutu alma fırsatı sunmak. Projemiz elinde diğer barter şirketlerine ait alışveriş ve takas çeki olan kişilere de açık. Herhangi bir değer arz eden tüm mal ve hizmetleri projemizde değerlendirmek mümkün” diye konuştu.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418