1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Emlak Konut’tan Dev Kazanç !

İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Emlak Konut, 12 arsayı gelir paylaşımı yöntemiyle ihaleye çıkardı ve bu ihalelerden toplam 17.8 milyar TL kazanç sağladı.

emlak-konuttan-dev-kazanc

Türkiye ekonomisinin lokomotiflerin olan inşaat sektörü atılımlarına devam ediyor. Sektörün en önemli temsilcileriden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, yıl içerisinde 12 arsayı gelir paylaşımı yöntemiyle ihaleye çıkardı ve bu ihalelerden toplam 17.8 milyar TL satış toplam geliri elde etti. Son 12 yılda gerçekleştirdiği ihalelerden toplam 18.5 milyar TL’nin üzerinde şirket payı taahhüdü elde eden Emlak Konut GYO, bugüne kadar 115 bin üzerinde bağımsız bölümün ihalesini gerçekleştirdi. Şirket bu rakamlarla 3. çeyrekte hedeflediği gelirin üstüne çıktı. Gayrimenkul yatırımcılarına İstanbul’daki toplu taşıma planlarını, yakından takip etmeleri önerisinde bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “Bunlar şehrin yeni ana arterlerini oluşturacaktır.

Lokasyon önemli

İstanbul’un doğusundan batısına birçok farklı alanda ve Anadolu’da gelecek adına ciddi potansiyel taşıyan arsalarımız var ve bunları doğru zamanda ve doğru bir planlamayla başarılı bir şekilde gelecek günlerde de hayata geçiriyor olacağız” ifadelerini kullandı.

24 bin konut

Emlak Konut, 2015 yılında yaklaşık 20 bin konutun ihalesini gerçekleştirdi. Yılsonuna kadar 24 bin konutun ihale edilmesi planlanıyor. Emlak Konut’un ayrıca Maltepe’de, Kağıthane’de, Başakşehir’de ihale çalışmaları ve Çorlu ve Gebze projeleri bulunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Yabancıya Konut Satışında Rekor Bekleniyor

250 bin dolarlık konut alan yabancılara vatandaşlık verilmesinin önü açıldı. Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan NEF …