1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Depreme Karşı Dayanıklı, Hızlı Kurulum ve Uzun Ömürlü Hafif Çelik Villaların Mimarı: SerVilla

SerVilla Anahtar Teslim Villa, detayları tam olarak geliştirilmiş ve ürün kullanım sorunlarına yönelik projeler sunmaktadır. Her türlü bölge ve coğrafya koşulunda çok iyi performans gösterebilmektedir.

SerVilla Anahtar Teslim Villa, kendi evini yaptırmak isteyen bireyler, bölgesel müteahhitler, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat ve işbirliği türü ortaklıklar için mükemmel bir çözümdür.

SerVilla Anahtar Teslim Villa, “konsept” projelerin yanı sıra sistem çözümleri de sunabilmektedir. SerVilla Anahtar Teslim Villa, aynı zamanda müşterilerin mevcut olduğu projelerle de çalışabilmektedir.

Yapı elemanlarının üretimi ve montajı dikkatli bir çalışma gerektirmektedir. Çeşitli güvenceleri kapsamalıdır. SerVilla güvence veriyor, projeleri sorunsuz gerçekleştiriyor. Bunu siz ve sevdikleriniz için her anlamda yüksek standartlara uyarak başarır. Temelleri şunlardır:

• Teknolojiye Uyum Güvencesi
• Üretim Kalitesi Güvencesi
• Proje Hizmetleri Kalitesi Güvencesi
• Enerji Tasarrufu Güvencesi
• Uygun Yalıtım Değeri Güvencesi
• Maliyet Güvencesi
• Zaman Güvencesi
• Konfor Güvencesi
• Satış Hizmetleri Güvencesi
• Uygulama Kalitesi Güvencesi
• Müşteri Hizmetleri Güvencesi

Teknoloji Uyumu ve Üretim Kalite Güvencesi

Başarı ve mükemmel olmak yalnızca ‘insan’la sağlanamaz. ‘Bilgi’ faktörü de tek başına yeterli değildir. Teknoloji ve yatırım bu iki faktörü hem tamamlayan hem de geliştiren konulardır. SerVilla Anahtar Teslim Villa, en ileri teknoloji uyarlaması ve yüksek kapasiteli bilgisayar destekli üretim hatlarıyla öne çıkıyor. Sıfır hata süreci ile yıllık 10 bin konuta yaklaşan yüksek kapasiteli üretimin gücü, profesyonellik, dinamizm, iş gücümüzün tecrübesi ve 17 yılı aşkın kurumsal organizasyonumuzun temel bilgisi ile birleştiğinde, SerVilla Anahtar Teslim Villa,’un Türkiye’ye ve Türk Kamuoyuna yakışan hizmeti sunmaktan başka şansı yoktur.

Proje Hizmetleri Güvencesi

Türkiye coğrafyası depreme dayanıklı tasarımla ilgili tüm güvenlik faktörlerinin dikkate alınmasını gerektirmektedir. Bir malzeme olarak çelik, depreme dayanıklı tasarım için tam bir çözüm olamaz. Bileşenlerin doğru hesaplanıp boyutlandırılmaması durumunda deprem korkusu ortadan kaldırılamaz. SerVilla Anahtar Teslim Villa, projeleri evinizden her türlü deprem riskini ve coğrafi olumsuzlukları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Proje ekiplerimiz ve tüm mimari ve mühendislik hesaplama programlarımız sismik ve coğrafi veriler doğrultusunda projeler yapmaktadır.

Projelerimiz bilimsel verilere dayalı olup, tüm fiziki ve coğrafi koşullar dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

SerVilla Anahtar Teslim Villa Sistemleri Hakkında

Firmamız 2007 yılında yurt içi ve yurt dışında çelik ev villla, şantiye ve yaşam alanlarının montaj-demontaj ve mobilizasyon projelerini gerçekleştirerek faaliyetlerine başlamıştır. SerVilla Anahtar Teslim Villa prefabrik ve çelik yapılar, hafif ve ağır çelik yapılar üzerine çalışmalar yapmıştır.

Özellikle yurt dışı projelerde firmamız mobilizasyon konusunda ciddi bir çözüm ortağı haline gelmiştir. SerVilla Anahtar Teslim Villa 2011 yılı itibariyle deprem riskinin yüksek olduğu Hafif Çelik Yapı alanında yatırım yapmış ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, makine parkurunu genişletip üretim kapasitesini artıran firmamız, ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılarda lider konuma gelmiştir.

Geniş açıklıklı endüstriyel inşaat, okul, hastane, sosyal konut, çok katlı konut, villa ve diğer hafif çelik yapı ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, bölgenin gelişimine katkıda bulunarak güvenli, pratik ve ekonomik yapılar inşa etmeye devam etmektedir. ülke içindeki sektör.

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Prefabrik Yapıların Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

Prefabrik yapı kavramı hayatımızda gittikçe daha önemli bir hale gelmektedir. Bu yüzden ülkemizde farklı yerlerde …