1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Daire Fiyatları 1 Milyon 50 Bin Liradan Başlıyor

Florya’nın son büyük konut projesi olma özelliğini taşıyan KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan daire fiyatlarıyla lüks ve konforun adresi olacak.

daire-fiyatlari-1-milyon-50-bin-liradan-basliyor

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği ve ‘aile rezidansı’ kavramını sektöre kazandıran KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan fiyatlarla lüksü ve konforu geniş ailelerin ayağına getiriyor.

86 bin metrekare alan üzerinde yükselen ve 52 farklı daire tipinden oluşan KoruFlorya projesinde daire büyüklükleri 3+1’den 7+2’ye kadar çıkıyor. E-5, TEM ve Atatürk Havalimanı’nın yanı sıra Marmaray, Bakırköy Deniz Otobüsü ve Metrobüs’e olan yakınlığı ile de dikkat projede 298 konut yer alıyor.

AVM ve Konut güvenlikleri ayrı tasarlandı

Satış cirolarıyla TOKİ şampiyonu da olan KoruFlorya, ödüllü İngiliz mimarlık ofisi Broadway Malyan ile Türk şirketler Kraft Mimarlık ve Kreatif Mimarlık’ın imzasını taşıyor.

Doğa, deniz ve göl manzarasıyla şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan KoruFlorya, alışveriş merkezi ve konut güvenliklerinin ayrı olarak tasarlandığı yapısıyla da “güvenli ve ayrıcalıklı yaşamın yeni markası” olmayı hedefliyor.

Kaynak: Emlakofis

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Sea Side Erdek Projesinin Satışları Başladı

AÜ Mimarlık ve Şanpol İnşaat tarafından Erdek’te inşa edilen “Sea Side Erdek” yaşam konutları projesinde …