1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ankara-İstanbul YHT İçin Ek Finansman

Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi için Avrupa Yatırım Bankası’ndan sağlanan 200 milyon Euro’luk ek finansman için imzalar atıldı..

ankara-istanbul-yht-icin-ek-finansman

Hazine Müsteşarlığı, Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesinin ek finansmanı amacıyla Avrupa Yatırım Bankasından (AYB) sağlanan 200 milyon Euro tutarındaki finansman için imzaların atıldığını açıkladı.

Hazineden yapılan yazılı açıklamada, “Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğünce yürütülmekte olan Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesinin ek finansmanı amacıyla Avrupa Yatırım Bankasından (AYB) sağlanan 200 milyon Euro tutarındaki krediye ilişkin anlaşma bugün imzalanmıştır” ifadesine yer verildi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Van’a 40 Bin Kişilik Yeni Stadyum!

Van’da yaşanan depremlerin ardından yeni ve daha canlı bir şehir kurmak için yapılan çalışmalar kapsamında, …