1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Allplan ve Acrobat ile Dijital Portfolyo

Artan Müşteri Talepleri
İnteraktif Portfolyo
Sizlerin de bildiğiniz gibi, sektörümüzde hitap ettiğimiz müşterilerimizin, tasarımlarınızla ilgili talepleri her geçen gün daha da artmakta, sadece bir eskiz veya plan taslağı ile müşterinize gitmeniz yeterli olmamaktadır. Müşterileriniz, tüm planlama dokümanlarını, görselleri, iş süreçlerini, metrajları, maliyetleri ve nakit akışını henüz işin başında planlanmış olarak istiyorlar ve daha da fazlasını talep etmeye devam edecekler.

Tek Bir Dijital Portfolyoda Derlenen Proje
İnteraktif Portfolyo
Bütün bu dokümantasyonun, hızla ve çoğunlukla çiziminizden otomatik olarak hazırlandığını ve tasarımınızın tüm unsurlarının profesyonel bir dijital ortam dokümantasyonunda olduğunu hayal edin.

Tüm Çizim ve Dokümantasyona Kolay ve Modern Erişim
İnteraktif Portfolyo
Şimdi Allplan, Adobe ile işbirliği içerisinde, size mükemmel çözümü sunmakta. Allplan kullanarak oluşturduğunuz tüm planlar, cepheler, detaylar ve sanal gezinimleri, Acrobat Pro kullanarak tek bir 3B PDF dokümanı içerisinde derleyebilirsiniz.

İnteraktif Portfolyo
İnteraktif Portfolyo
Müşterinizin, ücretsiz Acrobat Reader programı ile görebileceği bu interaktif portfolyo dokümanı, sunduğunuz hizmetin kalitesi ve değeri ile ilgili, hak ettiğiniz imajı yansıtabilmenizde en büyük yardımcınız olacaktır.

Müşterilerin, tasarımcılardan beklentileri ve bu müşterileri ne kadar kolaylıkla kazanabileceğinizle ilgili, bilgi filminin keyfini çıkartmanızı dileriz.

Örnek portfolyo dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (108 Mb)
http://www.fga.com.tr/3dpdf/3D_PDF_Mimari_Portfolyo.pdf

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Arta Mimarlık; Görselleme Konusunda Çalışacak Ofis Mimarı Arıyor

Cihangir’de bulunan ofisimizde çalışmalarımıza katılmak üzere mimar arkadaşlar arıyoruz. Aranan nitelikler; – 3d modelleme ve …