1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Allplan FGA Mimarlık; Mimarlık Öğrencisi Stajyerler Arıyor!

FGA Mimarlık Yaz döneminde gerçek iş tecrübesi kazanmak isteyen Stajyerler Aramaktadır:

Temsilciliğini, satış ve destek hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz, Allplan (Mimari Tasarım ve Çizim) ve Cinema 4D (Görselleştirme ve Animasyon) yazılımlarının eğitim ve teknik destek konusunda tam zamanlı çalışmak isteyen stajyerler aramaktayız.

Başvuranlarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır:
# Şehirlerarası seyahat engeli olmaması
# Allplan yazılımı konusunda en az orta düzeyde bilgi sahibi olması
# Okul açılana kadar çalışması

İlgilenen arkadaşların info@fga.com.tr adresine mail atmalarını veya 0 212 – 236 79 86 numaralı telefondan bize ulaşmalarını rica ederiz.

Ayrıca;
Allplan kullanılan ofislerde staj yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linkten gerekli bilgileri doldurmanızı rica ediyoruz.

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dGtNNFFUd3pBNjd4RVdvUloza3pnRWc6MQ&ifq

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Karay Dekorasyon; Allplan Bilen Deneyimli Bayan Mimar/İç Mimar Arıyor..

Allplan programini kullanabilen, Roleve alma ve bilgisayar çizim konusunda deneyimli bayan mimar ve/veya icmimar arkadaslar …