Reklamı Kapat

Batı Mahal Villaları Depreme Karşı Tam Korumalı

Editör: SerMimar Tarih: 11 - Ağustos - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

İstanbul Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilen Batı Mahal Villalrında deprem en öncelikli mesele. Özel deprem korumalı olarak tasarlanan Batı Mahal villa projesinde satışlar devam ediyor.

bati-mahal-villalari-depreme-karsi-tam-korumali

Batı Mahal villaları depreme karşı tam korumalı olarak tasarlandı

Emlak Haberleri kategorisi haberleri Tarih: 11.08.2015 10:50:12
Büyükçekmece bölgesinde inşaa edilen Batı Mahal villaları, zemini güçlendirilmiş temeli ve temel izolasyonu ile en güçlü deprem karşısında dahi yüzde 100 güvenilir konutlar olarak bölgede yükselmeye devam ediyor.

Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren ve Batılı bir kavram olan ‘villanın’ tüm özelliklerine sahip olan Batı Mahal, bölgenin zemin yapısına en uygun iki katlı yaşam sunmasının yanı sıra her villanın tek tek zemin etüdü yapılarak güçlendirilmiş temeller üzerinde inşa edilerek sakinlerine yüzde 100 güvenilir bir yaşam sunuyor.

Batı Mahal’de bina zemin etüdüne göre kazık sistemli zemin güçlendirme mühendisliği gerçekleştirdiklerini ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, radye jeneral temel ve güçlü temel izolasyonu ile villaları kale gibi sağlam temeller üzerinde yapılandırdıklarını belitiyor.

Büyükçekmece’de 40 milyon dolar yatırımla gerçekleştirdikleri GölMahal Villaları’nın gördüğü büyük ilginin ardından, aynı bölgede ve muhteşem bir lokasyonda 90 milyon dolar yatırımla Batı Mahal projesini hayata geçirdiklerini ifade eden Yalçın, villaları “natamam değil tastamam” teslim edeceklerini, yaşam konforu için gereken her türlü detayı düşünürek villaları sahiplerine anahtar teslim vereceklerini belirtiyor.

Kaynak: Emlak Pencerem – Emlak Haberleri

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje