1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

SerVilla Çelik Evler, Depreme Dayanıklı Evler İnşaa Ediyor

Istanbul’da Depreme dayanıklı 45 günde anahtar teslim “hafif” çelik villalar yapan SerVilla Çelik Villa, çelik villa yapan firma sayısının gün geçtikçe arttığını fakat “hafif çelik villa” yapan Türkiye’deki ilk firmalardan olduklarını ve profesyonel kadrosuyla işi zamanında ve 5 yıl garantili olarak yaptıklarını belirtti.

Yurtdışında 50 yıldır uygulanan çelik villaların ülkemizde son 3 yıldır ciddi anlamda değer kazandığını ifade eden şirket ortaklarından Mimar İdris YAĞMAHAN, piyasadaki prefabrik yapılar ile kıyaslamamaları gerektiğinin altını çizdi.

Çelik villaların, çelik ev fiyatlarının piyasada “kutu profille, hadde çelik ile de yapıldığı” günümüzde fiyatların firmalara göre değişkenlik gösterdiğini, Mobilyanı Al Yerleş şeklindeki anahtar teslimde m2 birim fiyatların 650 TL ile 860 TL arasında olduğunu ifade etti.

www.villamodelleri.com adresinde 150’ye yakın çelik villa modellerini ve çelik villa fiyatlarını müşterilerin bilgisine sunan SerVilla Çelik Villa, çelik villa modellerinin internet sitelerindekilerle sınırlı olmadığını, diğer villa modellerini ofislerinde müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi.

Ayrıca SerVilla Çelik Villa, çelik villa konusunda yurtiçinde ve yurtdışında bayilik vermektedir.

SERVİLLA – ÇELİK KONSTRÜKSİYON VİLLA – www.servilla.net
EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ – www.villamodelleri.com

Firma Mail: info@servilla.net

Satış Departmanı: satis@servilla.net

Telefon: +90 216 614 04 34
Faks: +90 216 614 04 33
Firma GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin Yerinde Yapılanma Projesi Devam Ediyor

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Aydın, “26 Eylül 2019’da bir deprem yaşadık. Deprem sırasında bazı …