Reklamı Kapat

Ağaoğlu’na Silahlı Saldırı İddiası! İşte İlk Açıklama..

Editör: SerMimar Tarih: 17 - Şubat - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

İşadamı Ali Ağaoğlu’nun aracına Maslak’ta kırmızı ışıkta durduğu sırada faili meçhul kişilerce ateş açıldığı iddiasına Ağaoğlu’ndan açıklama geldi…

agaogluna-silahli-saldiri-iddiasi-iste-ilk-aciklama

Özetle ”Maslak’ta seyir halinde olan Ünlü İşadamı Ali Ağaoğlu kırmızı ışıkta durdu. Bu sırada Ağaoğlu’nun aracına yönelen bir kişi şüpheli hareketleri ile dikkat çekti. Ağaoğlu yeşil yanması üzerine hareket ederken şüpheli şahıs tarafından silahla ateş edildi.” şeklinde bugün bir takım medya organlarında yayınlanan haberlere Ağaoğlu Şirketler Grubu’ndan açıklama geldi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu’ndan yapılan basın açıklaması:

“Son günlerde çeşitli yayın organlarında yer bulan “Ali Ağaoğlu’na silahlı saldırı” konulu haberler gerçek dışıdır.

Ali Ağaoğlu’na yapıldığı söylenen silahlı saldırıya yönelik haberler doğru olmadığı gibi sosyal medya ve internette yayınlanan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu yönde çıkan asılsız haberlere itibar edilmemesi ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından, açıklamamızın dikkate alınarak değerlendirilmesini rica ederiz.”

Çıkan haberlerde İşadamı Ali Ağaoğlu’nun aracının Maslak’ta kırmızı ışıkta durduğu sırada silahlı saldırıya uğradığı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldığı iddia edilmişti.

Kaynak: Emlakofis

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje