1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yönetici Pozisyonlarında Mimar, Elektrik, İnşaat, Makine, Harita Mühendisi Aranıyor

Yönetici pozisyonlarında görevlendirilecek İnşaat. Müh., Mimar, Elektrik Müh., Makine Müh. ve Harita Müh. Araniyor

Avrupa Holding in gayrimenkul yatırım firması Mom Yapı San ve Tic. A.Ş. Ümraniye-Dudullu bölgesinde adını “Nev İstanbul” (www.nevistanbul.com) verdiği 239 konutluk bir projeyi hayat geçirerek sektördeki ilk projesine merhaba demiştir.

Grubun gayrimenkul geliştirme gayesi ile özellikle İstanbul ve çevresinde 200.000 m2 lik edinimleri oluşmuştur. Bu araziler üzerindeki yatırım imkanları değerlendirilmektedir.

Büyüyen organizasyonumuzda gerek Anadolu gerekse de Avrupa yakasındaki yeni projelerimiz için; özgüvene, tecrübeye ve bilgiye sahip. Yönetim, Planlama, İnsan ilişkilerinde yetkin. Ulusal ve Uluslararası platformda, İlgili pozisyonlara benzer kadrolarda, seçkin projelerde görev almış, Yabancı dil bilen, Üst Yapı ağırlıklı çalışmış; Yönetici pozisyonlarında görevlendirilmek üzere, İnş. Mühendisi, Mimar, Elektrik Mühendisi, Makine Mühendisi ve Harita Mühendisi Arkadaşlar arıyoruz.

İlgilenilen Pozisyon adı da belirtilerek bulent.karaduman@momyapi.com.tr elektronik posta adresine Özgeçmişlerin yollanmasını rica ederiz.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Vefat Duyurusu: Mimar Cengiz Bektaş’ı Kaybettik

SİNAN ÖDÜLLÜ MİMAR, MİMARLAR ODASI 41.DÖNEM MERKEZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ BEKTAŞ’I KAYBETTİK.. Mimarlar camiası …