1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Vakıfbank 2015’te BİN Şubeye Ulaşacak!

İstanbul’a taşınmanın kendilerini olumlu etkilediğini belirten Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan “2015’te 1000 şubeye ulaşırız” diye konuştu.

sülyeman kalkan vakıfbank, Vakıfbank, vakıfbank banka şubeleri, vakıfbank genel müdürü, Vakıfbank Şubeleri, Vakıflar bankası

Türkiye genelinde şube sayılarının 740’a ulaştığını söyleyen Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, 2015 yılında 1000 şubeye ulaşacaklarını söyledi. Vakıfbank’ın 16 ülkeden 24 bankanın katıldığı bir yıl vadeli 735 milyon dolarlık sendikasyon kredisinin imza töreninde konuşan Kalkan, “Son 2.5 yılda 200’e yakın şube açtık. Geçen ay 43 şube açtık. Şu anda 740 şubeye ulaştık. 2015’te de 1000 şubeye ulaşmış bir banka olarak karşınızda olacağız” dedi. Personel sayılarının 13 bini geçtiğini belirten Kalkan, “Genel merkezimizi İstanbul’a taşımak, son derece pozitif bir katkı sağladı” diye konuştu.

‘Maliyeti indirdik’
Kalkan, geçen yıl eylül ayında temin edilen yaklaşık 710 milyon dolarlık krediyi yüzde 100’ün üzerinde bir oranla yenilediklerini, toplam maliyetin de nisan ayında gerçekleştirilen yılın ilk sendikasyon kredisine göre 10 baz puan düştüğünü söyledi. Dış ticaretin finansmanında kullanılacağı belirtilen kredinin maliyeti Libor/Euribor+135 baz puan oldu.

Habertürk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaatta İzmir Yılı!

Türkiye genelinde işlerin pek istendiği gibi gitmediği bir yılı geride bırakan sektör, son dönemde yıldızı …