1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Vadi’nin Sponsoru İflas Etti

Kurtlar Vadisi’nin sponsoru Ukra İnşaat mahkemeden iflas talebinde bulundu.

vadinin-sponsoru-iflas-etti

Fi Yapı’nın ardından Ukra İnşaat da iflasını istedi. Televizyon reklamlarında Kurtlar Vadisi dizisinin aktörlerini oynatan Ukra İnşaat, mali yapısını düzeltemeyince “iflas erteleme” istedi.

ATV’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun ana sponsoru olan ve başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun ve Nur Fettahoğlu gibi isimleri reklâm filmlerinde oynadan Ukra İnşaat, mali yapısını düzeltemeyince “iflas erteleme” istedi.

Mahkeme tedbir kararı aldı, “iflas erteleme” kararı yargılama sürecinden sonra kesinleşecek.

AV MEVSİMİ, KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN

Şirket, Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi yanı sıra Kurtlar Vadisi Filistin, Av Mevsimi gibi sinema filmlerine de sponsor olmuştu.

Vadi’nin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Ukra City’nin ilk reklâm yüzü olmuş; Şaşmaz o sıralardaki sevgilisi Nur Fettahoğlu ile beraber “evleniyor” temalı bir dizi reklamda oynamıştı.

Ardından Vadi’nin bir diğer oyuncusu Gürkan Uygun da reklamlarda oynadı. Gürkan Uygun’un oynadığı reklâm filmi için şirket 2.5 milyon dolarlık bir reklâm harcamasının yapmıştı.

ŞİRKETTEN AÇIKLAMA VAR!

Ukra İnşaat da iflas erteleme haberleri ile ilgili olarak açıklama yaptı.

“Ukra İnşaat, kurulduğu 2003 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla binden fazla kişiyi konut ve işyeri sahibi yapmış bir inşaat şirketidir. Bu süreçte adil ve dürüst hizmet verme ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu ilkelerden hareketle, Ukra İnşaat hakkında yayınlanan haberlere istinaden şirketimizde yaşanan son gelişmeyi de aynı açıklık ve netlikle ifade etmeyi doğal bir vazife olarak görüyoruz.

Esenyurt’taki Ukra City projemizin mühürlenmesinin ardından, Esenyurt bölgesindeki diğer birçok proje gibi Ukra City projesi de devam edememiş ve bütün bunlar finansal açıdan öngörülemez ve beklenmedik sıkıntılara yol açmıştır. Bu sorunların köklü çözümü için Ukra İnşaat olarak, bozulan mali yapımızı düzeltmek amacıyla mahkemeye başvurduk. Kadıköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi 28 Aralık 2012 tarihinde Ukra İnşaat hakkında ihtiyati tedbir kararı verdi.

Yargı süreci devam ederken, Ukra İnşaat olarak faaliyetlerimize devam etmeyi ve müşterilerimizi mağdur etmenin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bu geçici süreçten Ukra İnşaat’ın daha da kuvvetlenerek çıkacağından eminiz.

Bu süreçte bize güven ve inançlarını esirgemeyen tüm müşterilerimize, yatırımcılarımıza ve iş ortaklarımıza şimdiden teşekkür etmeyi borç bilir ve onların güvenini haklı çıkarmak konusundaki motivasyonumuzun en değerli sermayelerimizden biri olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Devinde İflasın Ardından Yıkım!

Esenyurt’ta imar krizi nedeniyle zor günler yaşayan Fi Yapı’nın Fi-Life projesinde yıkım başladı. Esenyurt’ta süren …