1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ünal Akpınar İnşaat Otomobil Kazandırdı

Ünal Akpınar İnşaat’ın Akkent Paradise Gardens projesinden ev alanların katıldığı otomobil çekilişi gerçekleşti.

unal-akpinar-insaat-otomobil-kazandirdi

Firmadan yapılan açıklamaya göre, Ankara’nın kuzey aksında inşa ettiği Akkent konutlarından sonra konsept projesi Akkent Paradise Gardens’ı hayata geçiren şirket, 10 Eylül 2015-15 Ocak 2016 tarihlerinde ev alan müşterilerine çekilişle son model Mercedes Benz B180 CDI otomobil kazanma şansı sundu.

Bu kapsamda, Akkent Paradise Gardens’ın yeni satış ofisinin kapalı yüzme havuzunda, milli piyango ve noter huzurunda çekiliş yapıldı.

Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği çekilişte, otomobilin sahibi Ömür Eren oldu.

Çekilişin sonucunu günlerdir heyecanla beklediğini belirten Eren, “Erzurum’da yaşıyorum, bir Ankara gezisinde projeyi gezdim ve çok beğendim, yatırım amaçlı aldım, sonrasında çelişe katıldım, mutluluğumu anlatamam” ifadelerini kullandı.

Eren, otomobili kazandığını öğrenir öğrenmez ilk ailesini aradığını kaydetti.

Batıkent’de 850 daire teslim eden Ünal Akpınar inşaat, Akkent Paradise Gardens’ı konut sektöründeki en prestijli projesi olarak gösteriyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418