1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ukra İnşaat’ın Patronu Atila Yavuz, Fikirtepelilerle Buluştu!

Ukra İnşaat Fikirtepe Ofisi’nde, konut sektörünün en çok konuşulan konusu “Kentsel Dönüşüm” hakkında Fikirtepe halkını bilgilendirme toplantısı düzenledi. Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz Fikirtepelilerin sorularını yanıtladı

İnşaat sektöründe başarılı projeleriyle kısa zaman içerisinde ismini sektörün üst sıralarına taşıyan Ukra İnşaat, yatırım rotasını Anadolu Yakası’na çevirip geçtiğimiz günlerde Fikirtepe’de irtibat bürosunu hizmete açtı. Ukra İnşaat, irtibat bürosunda ilk olarak, İstanbul’u tehdit eden depreme hazırlanmak için başlatılan ‘Kentsel Dönüşüm’ sürecinin pilot bölgesi olan Fikirtepe’de, bölge halkını kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirmek amacıyla bir toplantı düzenledi. Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, Fikirtepe halkının sorularını bizzat yanıtlayarak, merak ettikleri birçok konuda bölge halkını aydınlattı.

Ukra İnşaat’ın bölgede hayata geçirmeyi planladığı proje hakkındaki sunumla başlayan toplantıya soru cevap bölümüyle devam edildi. Toplantıda şu ana kadar Fikirtepe için yaptıkları çalışmaları özetleyen Atila Yavuz: “Ukra İnşaat olarak kentsel dönüşüm kararı çıktığından bu yana Fikirtepe halkıyla yakın iletişimde olduk. Fikirtepe sakinlerine sözleşmeden teslime kadarki sürecin şeffaf olacağı ve vaatlerimizi %100 yerine getireceğimizi taahhüt ettik. Bu toplantıda yanıtladığımız sorularla Fikirtepe halkının süreç hakkında bilgilendiğini düşünüyoruz” dedi.

Ukra İnşaat, sürecin hızlanması ve projenin en kısa zamanda hayata geçmesi amacıyla, Fikirtepe Ofisi vasıtasıyla arazi sahiplerinin tüm sorularına yanıt bulabileceği bir platform oluşturarak önümüzdeki dönemde de bilgilendirme çalışmalarına devam edecek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

‘İmar Barışı’ Resmi Gazete’de Yayımlandı (Yapı Kayıt Belgesi Düzenlemesi)

Kamuoyunda “İmar Barışı” olarak bilinen, 13 milyon konutun imar ve iskan sorununu çözmesi hedeflenen Yapı …