1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Sur Yapı, Topkapı’da 2017’de Giriyor

Sur Yapı, Topkapı – Zeytinburnu bölgesinde 016 sonu veya 2017 yılı ilk çeyreğinde yeni projeye başlayacak.

sur-yapi-topkapida-2017de-giriyor

Sur Yapı, Topkapı – Zeytinburnu bölgesinde 016 sonu veya 2017 yılı ilk çeyreğinde yeni projeye başlayacak. Bağcılar’da Mirage Rezidans ve Ümraniye’de Şehir Konakları adında iki projenin satış ile inşaatına devam eden Sur Yapı, 2016 sonu veye 2017 yılı ilk çeyreğinde Topkapı – Zeytinburnu bölgesinde yeni bir projeye başlayacak.

Sur Yapı olarak yükselen bölgeleri yakından takip edip çalışmalar yaptıklarını aktaran Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Yükselen bölgelerde yatırımlarımızı sürdüreceğiz. 2016sonuve 2017yüı ilk çeyreğinde Topkapı -Zeytinburnu bölgesinde inşa edeceğimiz ticari üniteler ve konutlardan oluşan bir projemiz yer alıyor. Ayrıca Esenyurt – Bahçekent bölgesinde Emlak Konut ihalesinde aldığımız bir arsamız bulunuyor. Buranın da yakın zamanda satış ve inşasına başlayacağız. Ek olarak Ümraniye’de yer alan ofisler bölgesinde de A plus bir ofis projesine başlayacağız” bilgisini verdi. Öte yandan Bağcılar bölgesindeki Corridor projelerini kısa süre önce teslim ettiklerini anlatan Elmas, satışı devam eden Şehir Konakları’nın konumuna dikkat çekti.

Projenin önemli anayollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul’un dört bir yanma hızlı şekilde ulaşım imkanı sunan, merkezi bir konumda yer aldığını kaydeden Elmas, “Şehir Konakları konut projesi, Üsküdar Çekmeköy metro hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor.

Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl Durağı’na 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye kolayca ulaşabilmek mümkün” dedi. Mirage Rezidans’ın ise, Avrupa Yakası’nın markalı konut projeleri ve beş yıldızlı otellerle en hızlı gelişen bölgesi Bağcılar – Güneşli Basın Ekspres’te yükseldiğini ifade eden Elmas, şunları söyledi: “Burada Sur Yapı prestijiyle yükseliyor. Benzersiz lokasyonu, sosyal donatıları, rezidans hizmetlerinin yanı sıra Mirage Rezidans ‘ta ayrıca dükkan, kafe ve restoranlardan oluşan alışveriş caddesi yer alıyor.”

Kamu yatırımları üç bölgeyi öne çıkarıyor Metro hatları, üçüncü köprü, hastaneler, Kanal İstanbul ve diğer kamu yatırımlarıyla birlikte Sancaktepe, Sultanbeyli ve Ispartakule gibi bölgeler de gelişim konusunda önemli yol kat ediyor ve bu bölgelerde yükselen projeler prim yapmaya devam ediyor.

Sur Yapı’nın Sultanbeyli’de inşa ettiği Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Sancaktepe’ de inşa ettiği Lavender, Ispartakule’de inşa ettiği Bahçeyaka projeleri’de bulundukları bölgelere değer katıp, pirim yapmaya devam ediyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Sektörünün Devletten Alacakları Faiziyle Ödenecek!

İnşaat sektörü temsilcileri devletten alacakları KDV’yle ilgili sorunlarını Bakan Bayraktar’a iletti. Bayraktar da “Biz KDV’leri …