1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

STFA İnşaat Libya’daki İşçilerini Türkiye’ye Getirdi!

Libya’daki olaylar nedeniyle bu ülkedeki Türk ve yabancıların tahliyeleri Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Dışişleri Bakanlığının girişimleriyle deniz ve hava yoluyla sürdürülüyor.

STFA şirketi, Türkiye’ye getirdiği Vietnam, Pakistan, Fas, Nepal, Mısır, Sudan ve Bosna-Hersek uyruklu yaklaşık 2 bin çalışanı için İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde başvuru masası kurdu.

Şirket görevlileri, yabancı uyruklu işçileri, ülkelerine göndermek için 10 uçak kiraladı. Bu arada uçaklarının kalkış izni almasını bekleyen işçilere, ihtiyaçlarını karşılamaları için kişi başı 250 dolar da dağıltıldı.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Marmaray’ın Cirosu 2 Milyar Liraya Yaklaştı

Yolcu sayısı 440 milyona ulaşan Marmaray’ın cirosu, hizmet vermeye başladığı 29 Ekim 2013 yılından bu …